Forum
Już wkrótce
  • "JLA - Liga Sprawiedliwości: Saga o błyskawicy" (WKDCBiZ) - 24 kwi 2024,
  • "Mroczny kryzys na Nieskończonych Ziemiach. Tom 2" - 15 maj 2024,
  • "Nightwing. Bitwa o serce Blüdhaven. Tom 2" - 29 maj 2024,
  • "Batman. Pogromca sprawiedliwości. Tom 2" - 29 maj 2024,

Zoe Kravitz wzięła ostatnio udział w podcaście Happy, Sad, Confused, w którym opowiedziała o roli w “The Batman”.

Aktorka zdradziła, że w ramach przygotowań do roli czytała “Batman: Year One”, który określa mianem wspaniałego, naprawdę mocnego komiksu.

O kostiumie Catwoman:
To zabawne, naprawdę nie myślałem o tym, jak trudno jest stworzyć coś w stylu stroju-kota – na przykład jak odkryć dżinsową kurtkę, rozumiesz? Ale Jacqueline Durran – nasza projektantka kostiumów – jest po prostu genialna. Fajnie było być częścią tego procesu, ponieważ czasami przy tak dużych filmach całość może się ograniczyć do: „włóż to, stań tam, powiedz to”. A Matt [Reeves] jest bardzo zainteresowany całym procesem, [projektowanie kostiumu] zaczęło się od rozmów między mną, Mattem i Jaqueline. Tak jakby stworzyliśmy to razem. I są odniesienia do komiksu, z którym mamy do czynienia. To jest świetne! Gdyby ta [pandemia COVID-19] nie miała miejsca, już by to ujawniono. Kocham go!

O reakcji na widok Roberta Pattinsona w kostiumie Batmana…

“Och, to było niesamowite! Jest Batmanem… kiedy ma na sobie ten kostium, jest BATMANEM! To interesujące… naprawdę nie przywykniesz, że obok ciebie przechodzi Batmana! Wszyscy dorastaliśmy z tą postacią, więc jest to moment jakby ktoś nas uszczypnął. On jest wspaniały, naprawdę wspaniały.”

Zoe, przyznała również, że Matt Reeves jest absolutnie odpowiednimi filmowcem do tego filmu, a scenariusz jest fenomenalny.

Źródło: Batman on Film

PRZECZYTAJ TAKŻE:

2 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Moim zdaniem żeby dowiedzieć się coś o Batmanie nie wystarczy jeden komiks. Trzeba przeczytać wiele komiksów. Obejrzeć też wszystkie filmy i mnóstwo animacji o nim. Batman. Rok Pierwszy to troszkę za mało.

Z pewnością Matt reeves setki ich oglądnął, nie jest głupim reżyserem po sukcesie filmu JOKER, wie co go czeka jak nagra słaby film o Batmanie, także wie że się mocno musi starać ….

Kalendarium
Sonda

Twoja reakcja na zwiastun "Joker: Folie À Deux"

Zobacz wyniki

Sonda

Najlepsza okładka (Dark Age):