We wtorek 11 maja w USA do sprzedaży trafią m.in. następujące tytuły związane z Batmanem:

 • THE JOKER #3
  Trwa polowanie na Jokera, gdy Jim Gordon udaje się do odległej części Ameryki Południowej, aby znaleźć trop … i staje twarzą w twarz z samym Księciem Zbrodni! Tajemnica wokół A-Day pogłębia się, ale nie przed atakiem krwiożerczej rodziny Sampsonów!
  A w dodatkowej historii z Punchline, Punchline musi zmierzyć się z nowym mięśniakiem Królowej Pik … Orcą! W tym samym czasie śledztwo Bluebird na alma mater Punchline przybiera mroczny i przerażający obrót!
 • DC FESTIVAL OF HEROES: THE ASIAN SUPERHERO CELEBRATION #1
 • BATMAN: THE DETECTIVE #2
  Bestsellerowy zespół, scenarzysta Tom Taylor i rysownik Andy Kubert kontynuują swoją epicką przygodę z Batmanem!
  Europejska przygoda Batmana trwa nadal, a tajemnica wokół organizacji znanej jako Equilibrium się pogłębia! Kim są ci enigmatyczni złoczyńcy i dlaczego chcą wymazać dziedzictwo Mrocznego Rycerza? I jak z tym wszystkim związany jest Henri Ducard – czy ta twarz z przeszłości Bruce’a Wayne’a może być kluczem do tego wszystkiego?
  Ważna uwaga: pierwszy numer z tej serii trafi do sprzedaży pod zaktualizowaną nazwą Batman: The Detective.
 • BATMAN: URBAN LEGENDS #3
  Tajemnica wokół Cole’a Casha i HALO pogłębia się, gdy Batman podejmuje bardziej aktywną rolę, badając człowieka znanego jako Grifter. Ale inni złoczyńcy w Gotham zaczęli zauważać, co zamierza Grifter, i zamierzają dokonać zamachu! Jak długo może trwać ta nieprawdopodobna współpraca między tym dynamicznym duetem?
  Historia z Outsiders dobiega końca wraz z powrotem trzech kultowych outsiderów: Black Lightninga, Katany i Metamorpho, zjednoczonych, by stawić czoła teściowej Katany! Ten finał na zawsze zmieni skład Outsiders i wyznaczy ich nową trajektorię w uniwersum DC!
  Red Hood i Batman walczą o to, co powinni zrobić z dzieckiem, które zostało osierocone z powodu temperamentu Red Hooda. Kiedy tymczasowo umieszczają dziecko pod opieką Leslie Thompkins, ta zastanawia się, czy postępuje właściwie. Czy tylko opiekuje się kolejnym Robinem do treningu?
 • FUTURE STATE: GOTHAM #1
  Kontynuacja wydarzenia DC Future State, w osobnej regularnej serii z udziałem Bat-rodziny. Całość zaczyna się od epickiej opowieści „Hunt the Batman”. Katastrofa nawiedza Gotham City, a wszelkie dowody wskazują na Next Batman! Red Hood musi wybrać sprawiedliwość nad swoją rodziną i sojusznikami, gdy skorumpowany Magistrate werbuje go do sprowadzenia nowego Batmana żywego lub martwego! Ta nowa seria, zawierająca całą obsadę popularnych bat-tytułów z serii Future State , rozpoczyna kolejny rozdział w tym złowrogim świecie jutra, i robi to w genialnej, monochromatycznej opowieści! Ta czarno-biała seria pokaże brutalny świat, który czeka za rogiem w Future State Gotham!
 • JUSTICE LEAGUE: LAST RIDE #1

Źródło: DC Comics

PRZECZYTAJ TAKŻE:

już za:
dni
3
8
godzin
0
3
minut
0
5
sekund
1
2
Sonda

Twoja reakcja na kostium Batgirl?

Zobacz wyniki

Kalendarium
Komiksowe Top 5
Galeria
fjijoppauaquzch 272203077 fjev_newuaqgn01 the-batman-poster_5 fjedsmcxeag7nw1 fjedq3fxoamzvrq