W 13. odcinku 2. sezonu “Batwoman” pojawi się złoczyńca Cluemaster (Rick Miller) i jak okazuje nie zabraknie również postaci Stephanie Brown, w którą wcieli się Morgan Kohan, a która w komiksach działała m.in. jako Spoiler. W ramach promocji do sieci trafiły już zdjęcia oraz zapowiedź z odcinka pt. “I’ll Give You a Clue”, którego premiera 9 maja. W Polsce serial można oglądać na platformie HBO GO.

Kiedy Sophie (Meagan Tandy) musi stawić czoła wrogowi z czasów, kiedy była żółtodziobem w The Crows, Ryan (Javicia Leslie), Mary (Nicole Kang) i Luke (Camrus Johnson) również zostają wciągnięci do gry złoczyńcy. Tymczasem, gdy Alice (Rachel Skarsten) znalazła się w tragicznych okolicznościach, sytuacja się zmienia, a Jacob (Dougray Scott) nadal powraca do przeszłości.

Według słów showrunnerki Caroline Dries postacie Cluemastera i Stephanie Brown, mogą powrócić w ewentualnym 3. sezonie.

„Chcielibyśmy powrócić do nich w trzecim sezonie, ponieważ są bogatymi, interesującymi postaciami, i wygląda na to, że Luke i Stephanie mają niedokończone sprawy! Odcinek 13. będzie [zawierał] jedną z naszych najbardziej makabrycznych sekwencji, jakie pokazaliśmy w serialu, a było ich całkiem sporo. Nawet w trakcie przygotowań pomyślałem: ‘Nie mogę nawet spojrzeć na zdjęcia przygotowawcze’. Więc będzie fajnie oglądać przez co przechodzi Alice. Doprowadzi to do jednej z największych rewelacji w naszym serialu ”.

Źródła: Spoiler TV, EW

PRZECZYTAJ TAKŻE:

za
dni
1
3
4
godzin
1
7
minut
0
3
sekund
3
3
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):