We wtorek 25 maja w USA do sprzedaży trafią m.in. następujące tytuły związane z Batmanem:

 • DETECTIVE COMICS #1036
  Batman kontra Huntress! Gdy Mroczny Rycerz zagłębia się w tajemnicę zabójstwa Sarah Worth, jedynym świadkiem, który naprawdę wie, co wydarzyło się tego fatalnego wieczoru, jest jedyna nadzieja Batmana na oczyszczenie jego imienia. Ale inny myśliwy prześladuje tajemniczego zabójcę nękającego miasto – a Huntress również zwróciła swój wzrok na Bruce’a Wayne’a! Violet Vengeance z Gotham wyzwala święte piekło na Batmana, gdy kłopoty narastają nad i pod ulicami miasta!
  A dodatkowa opowieść „Huntress and the Hunted,” skupia się na własnej Violet Vengeance z Gotham! W poprzednim rozdziale jej światem wstrząsnęło makabryczne morderstwo drogiego przyjaciela … ale w tej złowrogiej scenie jest coś więcej niż się wydaje na pierwszy rzut oka!
 • BATMAN BLACK & WHITE #6
  Ostatni numer uznanego odrodzenia Batman Black & amp; White już jest, a czytelnicy nie będą chcieli przegapić tego głębokiego zanurzenia się w nowych okropnościach Gotham i zwykłych obywateli zainspirowanych Batmanem.
  Kultowy scenarzysta Batmana, Scott Snyder, ponownie spotyka się ze swoim współpracownikiem z All-Star Batman, Johnem Romitą Jr., aby opowiedzieć historię człowieka, który dokumentuje historię Batmana w Gotham od bardzo dawna – a teraz ma coś do powiedzenia na temat dziedzictwa Mrocznego Rycerza.
  Nominowany do nagrody Eisnera i odpowiedzialny za Batman: Universe i Future State: The Next Batman, Nick Derington pisze i rysuje epicką opowieść, przedstawiającą dwa gangi, których walka o władzę w Gotham trwa dłużej niż historia samego miasta.
  Uznany zespół kreatywny stojący za Infinite Loop, Elsa Charretier i Pierrick Colinet, ponownie łączą siły, by zadebiutować jako autorzy komiksów DC Comics z przerażającą historią o psychologicznym horrorze i Mrocznym Rycerzu!
  Ulubieni współtwórcy Rumble, pisarz John Arcudi i artysta James Harren, opowiadają o Clayfacie i złu czającym się pod powierzchnią historii, które kochamy najbardziej.
  Potężny twórczy zespół scenarzysta Brandon Thomas i rysownik Khary Randolph opowiadają historię o jednej z najbardziej zubożałych dzielnic Gotham i o tym, jak zostaje ona wykorzystana przez złoczyńców, takich jak Mad Hatter!
 • ROBIN #2
  Po szokujących wydarzeniach z Robin #1, Damian na własnej skórze poznał śmiertelne zasady Lazarus Island ! Teraz musi udowodnić, że należy do turnieju i odkryć jego tajemnice! Ale jego jedynym sojusznikiem jest córka jednego z jego największych wrogów: Ravager! W tym turnieju tylko jeden wojownik może wyjść żywy – gotowy do drugiej rundy? Walcz!
 • BATMAN/SUPERMAN #18
  Mroczny Rycerz i Człowiek ze Stali mają misję powstrzymania boskiego Auteur.io przed zniszczeniem kieszonkowych światów, które stworzył … ale skąd w ogóle Auteur.io się wziął? Odpowiedź wcale nie zaczyna się na Ziemi, ale od starożytnego kultu wyznawców World Forger na odległej planecie – a jeśli nasi bohaterowie mają się modlić o powstrzymanie tego mitycznego behemota, będą musieli szybko dotrzeć do dna jego źródła mocy! To wyścig z czasem, w którym ważą się równoległe życia całych światów!
 • HARLEY QUINN #3
 • TEEN TITANS ACADEMY #3
 • BATMAN: THE DARK KNIGHT DETECTIVE VOL. 5

Źródło: DC Comics

PRZECZYTAJ TAKŻE:

za
dni
1
3
4
godzin
1
6
minut
5
0
sekund
1
5
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):