DC Comics ogłosiło wydanie nowej 7-częściowej miniserii „The Joker Presents: A Puzzlebox”, której to Joker będzie kluczowym świadkiem w sprawie tajemniczego morderstwa.

Policjanci z Gotham City odkryli tajemnicze zwłoki, magiczne pudełko i rząd morderców złożony z najgroźniejszych złoczyńców miasta siedzących w więziennej celi. Teraz muszą tylko dowiedzieć się, co dokładnie się stało! Na szczęście jeden podejrzany jest chętny do rozmowy.
Niestety, to Joker. I to on ma wszystkie atuty w ręku.

Pierwszy numer siedmioczęściowej historii “The Joker Presents: A Puzzlebox” autorstwa Matthew Rosenberga, Jesúsa Merino, Joshuy Hixona i Ulisesa Arreoli, który trafi do sprzedaży 3 sierpnia, przedstawia pozornie niezwiązane ze sobą historie współwięźniów. W miarę rozwoju serii staje się jasne, że każda opowieść jest w rzeczywistości częścią większego planu Jokera.

Scenarzysta Matthew Rosenberg, wspaniały artysta Jesús Merino i wiele wschodzących gwiazd zapraszają Cię do spędzenia nocy w pokoju przesłuchań Gotham Central, aby zrozumieć sens morderstwa, chaosu i tajemnicy – jak powiedział sam Clown Prince of Crime! Czy potrafisz rozwiązać tę zagadkę, zanim wzejdzie słońce?

Źródło: DC Comics

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
już za:
dni
1
6
6
godzin
1
2
minut
0
0
sekund
5
1
Sonda

Jak oceniasz "The Suicide Squad"?

  • Całkiem przyzwoity (55%, Głosów: 37)
  • Kapitalny, najlepszy film z bohaterami DC! (27%, Głosów: 18)
  • Przeciętniak i nic więcej (7%, Głosów: 5)
  • Duże rozczarowanie (7%, Głosów: 5)
  • Gorszy niż poprzedni (3%, Głosów: 2)

Głosujących: 67

Kalendarium
Galeria
titans3x09_06 titans3x09_05 titans3x09_04 titans3x09_03 titans3x09_02 titans3x09_01