W ostatnim okresie, na naszej stronie pojawiły się następujące aktualizacje:

“The Suicide Squad” – recenzja
Reżyser James Gunn wziął na przysłowiowy warsztat te same narzędzia, którymi przed pięcioma laty operował David Ayer, ale w przeciwieństwie do poprzednika skonstruował nimi sprawnie pracującą maszynę.
Kliknij tutaj, aby przeczytać

Batman/Wojownicze Żółwie Ninja – recenzja i prezentacja
Crossover, którego nikt się nie spodziewał, ale na pewno gdzieś w głębi serca na pewnym etapie bardzo chciał go zobaczyć. Rado przygląda się polskiemu wydaniu zbiorczemu wszystkich trzech miniserii “Batman/Teenage Mutant Ninja Turtles” wydanych w oryginale we współpracy z DC Comics oraz IDW. Cowabunga!

Batman: Trzech Jokerów – recenzja i prezentacja
Czy najsłynniejszy przeciwnik Mrocznego Rycerza to rzeczywiście tylko jedna osoba, która zatruwa życie mieszkańcom Gotham City od lat?

The Batman’s Grave – recenzja i prezentacja
Rado przygląda się tym razem niedawno zebranej w wydaniu zbiorczym maxi serii ze scenariuszem Warrena Ellisa.

O czym jest Batman: Budowniczowie Gotham? Zapowiedź Egmontu na listopad 2021 (Gates of Gotham)
W materiale przybliżamy kolejną, niedawno ujawnioną w katalogu zapowiedź Egmontu na komiks z Batmanem na rok 2021. “Budowniczowie Gotham” to polski tytuł komiksu “Gates of Gotham”, gdzie Batman (Dick Grayson) zmierzy się z tajemniczym złoczyńcą, którego motywacja działań sięga starej historii najważniejszych rodzin w Gotham City.

O czym jest Master of the Future? Zapowiedź Egmontu nowego Batman: Noir na październik 2021
30 kwietnia poznaliśmy nowe zapowiedzi wydawnictwa Egmont na rok 2021 i częściowo na 2022. Wśród nich pojawił się m.in. nowy album “Batman: Noir” pod tytułem “Gotham w świetle lamp gazowych”, który poza tytułową historią, będzie posiadać też jej kontynuację, “Master of the Future”. Ta druga nigdy nie pojawiła się w Polsce, w związku z czym Rado przygotował krótki materiał na jej temat, abyście wiedzieli, czego się po niej spodziewać.

Batman by Scott Snyder and Greg Capullo Omnibus Vol. 1 – prezentacja i omówienie
Rado tym razem omawia pierwszy tom omnibusa zbierającego popularny run w serii “Batman” Scotta Snydra i Grega Capullo, który rozpoczynał nową erę w życiu Mrocznego Rycerza w New 52 (Nowe DC Comics).

Kingdom Come: Przyjdź Królestwo (DC Deluxe) – recenzja i prezentacja
Po wielu, wielu latach, polscy czytelnicy doczekali się wznowienia klasyka DC Comics “Kingdom Come” od wydawnictwa Egmont w ramach kolekcji DC Deluxe. Rado przygląda się nowej wersji.

Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera – Nasze pierwsze wrażenia (bez spoilerów)
Wojciech “kelen” Nelec oraz Rado dzielą się swoimi wrażeniami z “Ligi Sprawiedliwości Zacka Snydera” świeco po seansie – bez spoilerów!

Absolute Batman: Year One – prezentacja
Prezentacja komiksu “Batman: Year One” w edycji Absolute. To wyjątkowe wydanie klasycznej opowieści z lat 80. powinno trafić w gusta najbardziej wymagających osób.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

za
dni
1
3
6
godzin
1
9
minut
1
0
sekund
3
4
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):