Zwiększają się szanse na debiut kolejnego serialu z bohaterami DC Comics. Stacja The CW zdecydowała się zamówić pilotowy odcinek produkcji “Gotham Knights” od twórców “Batwoman”.

Nad serialem pracują scenarzyści “Batwoman” Chad Fiveash, James Stoteraux i Natalie Abrams. Nie będzie to jednak spinoff ani adaptacja nadchodzącej gry pod takim samym tytułem. Za reżyserię pilota odpowiadać będzie Danny Cannon, który wcześniej pracował m.in. przy serialach “Gotham” i “Pennyworth”.

W następstwie morderstwa Bruce’a Wayne’a jego zbuntowany adoptowany syn zawiera nieprawdopodobny sojusz z dziećmi wrogów Batmana, gdy wszyscy są wrabiani w zabicie Mrocznego Rycerza. Gdy Gotham staje się najbardziej niebezpiecznym miejscem w historii, grupa zbiegów może zostać następną generacją zbawicieli.

Źródło: THR

PRZECZYTAJ TAKŻE:

1 Komentarz
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

To o kim w końcu będzie ta historia? I nie można zrobić po prostu serial o Gacku, jak cały czas on jest na piedestale DC, odnawianie hisotrii co ileś lat w kinie… nie wiem ziemia 20 i jakaś wersja Bruce’a, stary lub młody, obojętnie. A tu tak chodzą wokół tego Batmana w serialu że masakra…

za
dni
1
3
4
godzin
1
6
minut
4
6
sekund
5
1
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):