Premiera najnowszego filmu o Mrocznym Rycerzu już za cztery tygodnie. Z tej okazji portal BoxOfficePro właśnie opublikował swoją pierwszą, dalekosiężną prognozę dla potencjalnie jednego z największych hitów tego roku.

Redaktorzy strony jeszcze przed rozpoczęciem przedsprzedaży biletów, która ma ruszyć już 10 lutego, szacują że przychody “The Batman” z weekendu otwarcia na terenie USA mogą wynieść od 135 do nawet 185 milionów dolarów. Zdaniem Shawna Robbinsa – autora artykułu – takie otwarcie może przełożyć się na całkowite przychody filmu rzędu 340-540 milionów dolarów. Przyjmując nawet najniższe wartości z tych szerokich widełek, byłby to niewątpliwie ogromny sukces dla studia Warner Bros. i reżysera Matta Reevesa. Na ile trafny okaże się przytoczony Long Range Forecast? Przekonamy się już za kilka tygodni. Pełny artykuł z uzasadnieniem znajdziecie w linku poniżej.

Źródło: boxofficepro.com

PRZECZYTAJ TAKŻE:

1 Komentarz
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Jest duża szansa na sukces bo The Batman tak jak film Joker jest poza DCEU i tym całym bałaganem tworzy własne muli universum DC Black

za
dni
1
3
6
godzin
2
0
minut
0
1
sekund
2
5
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):