We wtorek 26 kwietnia w USA do sprzedaży trafią m.in. następujące tytuły związane z Batmanem:

 • BATMAN: BEYOND THE WHITE KNIGHT #2
  Skromne początki Terry’ego McGinnisa zostają ujawnione, gdy Bruce Wayne staje się najbardziej poszukiwanym człowiekiem w Gotham! Z GTO zajmującą się sprawą, czy kapitan Dick Grayson ma wszystko, czego potrzeba, aby dopaść swojego starego mentora? Ojciec kontra syn w kolejnym rozdziale tej ulubionej przez fanów serii! Poza tym nieoczekiwany sojusznik z przeszłości Bruce’a może być kluczem do uratowania przyszłości. Harley Quinn powraca i jest gotowa, by cię znokautować!
  Wyjdź poza znane Ci Gotham, aby odkryć nowe, wciągające spojrzenie na miasto i jego bohaterów. Witamy w Neo-Gotham i świecie Beyond the White Knight!
 • DETECTIVE COMICS #1059
  Powiedz mi… kiedy przestępca nie jest przestępcą? Odpowiedź czeka na Ciebie na początku zupełnie nowego wątku na łamach Detective Comics autorstwa Mariko Tamaki i gościnnej współautorki Nadii Shammas oraz legendarnego artysty Ivana Reisa! Riddler powraca do Gotham City na wielką skalę, stając się osobowością medialną i wykorzystując swój nowo odkryty wpływ, by siać spustoszenie w Mrocznym Rycerzu. Gdy Batman szuka wskazówek, które mają położyć kres machinacjom Riddlera, zegar tyka dla mieszkańców Gotham, których Edward Nygma umieścił na linii ognia… Następnie w części pierwszej „Gotham Girl: Interrupted” Claire Clover z supermocami powraca do miasta, które pomogło jej zrujnować życie, by podjąć terapię w w nowej Arkham Tower. Ale kiedy nowo odkryte pozory normalności Gotham Girl wstrząśnięte zostają przez tajemnicę morderstwa, odkryje kogoś niespodziewanego w samym sercu zbrodni… siebie.
 • DARK KNIGHTS OF STEEL #6
  Królestwa są podzielone. Monarchowie upadli. Rodziny zostały rozerwane. Królestwo Burz, Amazonki i Elsy stoją na krawędzi wojny totalnej. Czy Constantine, Lois Lane i Harley Quinn powstrzymają to, co nadchodzi? A może przepowiednia jest słuszna? Czy Superman i jego rodzina muszą zginąć, aby uratować świat?
 • DC PRIDE 2021
 • HARLEY QUINN #14
 • DEATHSTROKE INC. #8
  Deathstroke i Respawn uciekają! Deathstroke Inc. zostało zniszczone, a jego wspólnicy zabici przez Demon’s Shadow! Deathstroke musi wyjaśnić Batmanowi, dlaczego zabił Ra’s al Ghula… ale najpierw musi przeżyć atak setki zabójczych zabójców!
 • JUSTICE LEAGUE #75
  Specjalny numer ze zwiększoną liczbą stron. Gwiazda wśród scenarzystów Joshua Williamson otwiera początek kolejnej wielkiego wydarzenia DCU! Tutaj wszystko się zaczyna!
  Nowa Mroczna Armia złożona z największych złoczyńców DCU uformowała się na obrzeżach Multiverse, a najlepsi i najpotężniejsi bohaterowie łączą siły w epickiej wojnie, aby odepchnąć mrok. W końcu Liga Sprawiedliwości zostaje zabita przez Mroczną Armię i pozostaje tylko jeden ocalały mogący ostrzec pozostałych bohaterów Ziemi o tym, co ich czeka!
 • ROBIN #13
  Robin i Ravager dopadli Deathstroke’a i Respawn! Czy uda im się przekonać Deathstroke’a, by poddał się… lub walczył na śmierć i życie? A jakiego zaskakującego odkrycia dokonuje Robin, które szokuje do głębi tę historię? Dodatkowo Batman zagłębia się w spisek stojący za śmiercią Ra’s al Ghula i odkrywa, że jest on większy, niż myślał. Musi wezwać wsparcie… ale nie takie, jakiego można by się spodziewać!
 • THE JOKER #14
  Wszyscy myśliwi zbierają się w posiadłości Sampsona, gdy nadchodzi brutalne zakończenie pierwszego „sezonu” Jokera! Kule polecą, krew zostanie przelana i czy James Gordon zostanie zmuszony do dokonania wyboru, którego obawiał się od pierwszego numeru?
  Dodatkowa historia z Punchline: Punchline jest wolna, a Royal Flush Gang desperacko szuka nowej królowej. Światek przestępczy Gotham City zmienią się na zawsze, a ten ostatni rozdział „Punchline” to dopiero początek.
 • BATMAN: FEAR STATE SAGA
 • TEEN TITANS ACADEMY #14
 • TALON BY JAMES TYNION IVŹródło: DC Comics

PRZECZYTAJ TAKŻE:

za
dni
1
3
0
godzin
2
2
minut
1
2
sekund
3
1
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):