Dzisiaj nakładem wydawnictwa Egmont do sprzedaży trafił komiks “Nieskończona granica” już w sprzedaży (348 stron, 139,99 zł).

Wonder Woman i inni bohaterowie świata DC uratowali multiwersum przed Perpetuą w historii „Batman Death Metal”. Przywrócili utraconą podczas rozmaitych Kryzysów historię, ale wiązało się to z pewnymi kosztami. Darkseid powrócił z większą mocą niż kiedykolwiek, a w nowym multiwersum aż roi się od tajemnic! 

Gdzie jest Barry Allen? Jak to się stało, że Roy Harper żyje? Kto porwał członków Stowarzyszenia Sprawiedliwości? Kim jest nowa Czarna Latarnia? I dlaczego ojciec Batmana z alternatywnego wszechświata zaginął w multiwersum? Do rozwiązania tych zagadek potrzebna będzie drużyna herosów: Alan Scott, Zielona Latarnia z Amerykańskiego Stowarzyszenia Sprawiedliwości, jego syn Obsidian oraz Prezydent Superman i bohaterowie multiwersum znani jako Międzywymiarowa Liga Sprawiedliwości. Tylko oni stoją pomiędzy Darkseidem a nowym Kryzysem! Następny rozdział uniwersum DC zaczyna się tutaj! 

Za scenariusz tomu odpowiada Joshua Williamson („Flash”, „Palcojad”), a za rysunki artyści tacy jak Xermánico („Injustice”), Jesús Merino („Superman”) i Paul Pelletier („Green Lantern”) oraz wielu innych. 

Album zawiera materiały opublikowane w amerykańskich zeszytach: „Infinite Frontier” #0–6 oraz „Infinite Frontier: Secret Files” #1. 

Scenarzysta: Joshua Williamson
Ilustrator: Xermanico, Jesus Merino, Paul Pelletier
Tłumacz: Tomasz Sidorkiewicz
Typ oprawy: twarda
Liczba stron: 348
Wymiary: 17.0×26.0cm
Data premiery: 07.12.2022
Cena: 139,99 zł

PRZECZYTAJ TAKŻE:

za
dni
1
3
6
godzin
1
8
minut
4
6
sekund
4
6
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):