Dzisiaj do sprzedaży trafił 35. tom Wielkiej Kolekcji Komiksów “Legion Samobójców: Próba ognia” w cenie 39,99 zł (w prenumeracie 36,99 zł). Kolejny komiks związany z Batmanem – “Godzina Zero: Kryzys w czasie” – będzie można kupić 21 grudnia.

Oto wczesne misje drużyny superzłoczyńców, która stanie się wkrótce multimedialną sensacją znaną jako Legion Samobójców! Po sformowaniu grupy, w trakcie wydarzeń przedstawionych w “Legendach”, Amanda Waller i Rick Flag z Zespołu X prowadzą swoją ekipę niesfornych przestępców w kostiumach na kolejne śmiertelnie niebezpieczne misje, aby zlikwidować komórki terrorystów, groźnych mścicieli i superludzi sponsorowanych przez państwo. I nie wszyscy wrócą z tych misji żywi!

Oprócz tych fascynujących historii, ze scenariuszami Johna Ostrandera (“Hawkworld”) i ilustracjami Luke’a McDonnella (“Liga Sprawiedliwości”), w tomie znajdziecie numer specjalny przedstawiający genezę i tajną historię Legionu Samobójców, a ponadto posłowie pierwszego redaktora Roberta Greenbergera oraz krótki esej o Amandzie Waller.

Autorzy: John Ostrander
Rysunki: Luke McDonnell

Liczba stron: 280

Tom zawiera: Secret Origins #14; Suicide Squad #1–8

PRZECZYTAJ TAKŻE:

za
dni
1
3
6
godzin
1
7
minut
5
5
sekund
0
4
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):