Od 10 marca na Nintendo Switch, PC, Xbox oraz PlayStation 4 i 5 dostępna jest gra przygodowa “DC’s Justice League: Cosmic Chaos”. Z tej okazji udostępniono nowy zwiastun.

Zjednocz siły przeciw chaosowi w przygodzie z otwartym światem, w której Liga Sprawiedliwości stawia czoło Mr. Mxyzptlkowi, potężnemu dowcipnisiowi z 5. Wymiaru. Jako Batman, Wonder Woman i Superman tocz zacięte walki z największymi superłotrami uniwersum DC, takimi jak Bizarro, Starro, Clayface i wielu innych, by przywrócić spokój w Szczęśliwej Przystani.

DC’s Justice League: Cosmic Chaos daje ci swobodę rozgrywki w wyładowanych akcją misjach, wymagających walkach i karkołomnych wyzwaniach! Lataj nad Szczęśliwą Przystanią jako Superman lub przecinaj przestworza jako Wonder Woman, wybór należy do ciebie!

Graj ze znajomymi lub członkami rodziny w dwuosobowym kooperacyjnym trybie szybkiej akcji i swobodnie eksploruj siedzibę Ligi Sprawiedliwości.

Jako Batman, Wonder Woman i Superman zmierz się z najpotężniejszymi superłotrami uniwersum DC w grze DC’s Justice League: Cosmic Chaos.

  • Rozwikłaj zagadki, które doprowadzą cię do superłotrów, nagród i tajemnych miejsc
  • Graj w jednej drużynie z rodziną i znajomymi w kooperacyjnym, dwuosobowym trybie natychmiastowej akcji
  • Graj jako Superman, Wonder Woman i Batman w naszpikowanych akcją misjach i zadaniach pobocznych

PRZECZYTAJ TAKŻE:

za
dni
1
3
0
godzin
2
2
minut
4
7
sekund
2
6
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):