Dzisiaj do sprzedaży trafił 52. tom Wielkiej Kolekcji Komiksów “Legion trzech światów” w cenie 44,99 zł (w prenumeracie 39,99 zł), w którym w jednej z historii gościnnie występuje Batman. Kolejny komiks związany z Batmanem – “Batman: Killer Croc powstaje” – będzie można kupić 16 sierpnia.

Od “Nieskończonego Kryzysu” po “Green Lanterna. Wojnę Korpusu Sinestro”, od “Ligi Sprawiedliwości. Sagi Błyskawicy” po “Supermana i Legion Superbohaterów” – epicka, wielowątkowa, rozłożona na pomniejsze historie epopeja do scenariuszy, które wyszły spod pióra Geoffa Johnsa, osiąga spektakularną kulminację! Wizja, której kształt nadały rysunki nieodżałowanego George’a Péreza (“Kryzys na Nieskończonych Ziemiach”), ukazuje aż trzy ekipy Legionu Superbohaterów, które w opowieści zatytułowanej “Legion Trzech Światów” łączą siły w obliczu zmasowanego ataku zjednoczonych i posiadających druzgocącą przewagę liczebną sil złoczyńców uwolnionych z więziennej planety Takron-Galtos!

Do tego Superman i Batman, którzy współpracują w opowieści stanowiącej preludium do “Legionu Trzech Światów”, a na deser esej, okraszony szkicami i grafikami, opowiadający o rozwoju barwnych światów Geoffa Johnsa w obrębie Multiwersum DC.

Autorzy: Geoff Johns
Rysunki: George Pérez, Joe Prado

Liczba stron: 208

Tom zawiera: Action Comics #864; Final Crisis: Legion of 3 Worlds #1–5

PRZECZYTAJ TAKŻE:

za
dni
1
3
6
godzin
1
8
minut
0
7
sekund
4
8
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):