Forum
Już wkrótce
  • "Vigilante: Samozwańczy Stróż Prawa" (WKDCBiZ) - 17 lip 2024,
  • “Batman Detective Comics – Gothamski Nokturn: Uwertura. Tom 1” - 17 lip 2024,
  • "Suicide Squad Isekai" 1x06 na Max - 18 lip 2024,
  • "Suicide Squad Isekai" 1x07 na Max - 25 lip 2024,

Podczas Annecy Film Festival odbył się panel Warner Bros. Animation na których ujawniono kilka informacji dotyczących nadchodzących animowanych projektów, w tym “Batman: Caped Crusader”, 5. sezonu “Harley Quinn”, czy “Bat-Family”.

“Batman: Caped Crusader” jest produkcją w pełni osadzoną w latach 40. W pokazanym fragmencie Clarence był przesłuchiwany przez Eddiego w sprawie Ruperta Thorne’a, a następnie do pokoju wszedł Pingwin i rozpoczęła się czołówka w klimacie noir w reżyserii Christiny Sotta.

Komedia “Bat-Family” składać się będzie z 20 odcinków. Obecnie plany zakładają, że spin-off filmu “Merry Little Batman” zadebiutuje w przyszłym roku. Zobaczymy Bruce’a w roli ojca. Pojawią się również Alfred i jego siostrzenica.

W 5. sezonie “Harley Quinn” pojawią się pewne problemu w związku Harley i Ivy, jednak obiecano, że nie dojdzie do rozstania. Bohaterki przeprowadzą się do Metropolis.

“Kite Man: Hell Yeah!” zadebiutuje w serwisie Max jeszcze w tym roku. W krótkim klipie, Kite Man otrzymał propozycję zakupu Noonan’s za 10 mln dolarów, których nie ma.

Film “Batman Azteca Choque De Imperios” będzie miał premierę w przyszłym roku. Akcja rozgrywać się będzie w Tenochtitlan (stolicy państwa Azteków ) i Egipcie.

Źródło: Nexus Point News

PRZECZYTAJ TAKŻE:

Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
za
dni
1
9
godzin
0
4
minut
0
4
sekund
3
9


za
dni
8
3
godzin
0
4
minut
0
4
sekund
3
9
Kalendarium
Sonda

Największym błędem była rezygnacja z

Zobacz wyniki