Forum
Już wkrótce
  • "Vigilante: Samozwańczy Stróż Prawa" (WKDCBiZ) - 17 lip 2024,
  • “Batman Detective Comics – Gothamski Nokturn: Uwertura. Tom 1” - 17 lip 2024,
  • "Suicide Squad Isekai" 1x06 na Max - 18 lip 2024,
  • "Suicide Squad Isekai" 1x07 na Max - 25 lip 2024,

Dzisiaj do sprzedaży nakładem wydawnictwa Egmont trafiły komiksy “Flashpoint. Powrót” (232 strony, 119,99 zł), “Injustice. Bogowie pośród nas: Rok zerowy” (152 strony, 89,99 zł) oraz manga “Joker. Operacja specjalna. Tom 2” (144 strony, 32,99 zł).

Flashpoint. Powrót

Thomas Wayne poświęcił wszystko, aby pomóc Flashowi poskładać wszechświat z powrotem i uratować życie Bruce’a Wayne’a. Teraz budzi się w świecie, który miał odejść w zapomnienie. Batman ponownie wyrusza na ulice Gotham, by się dowiedzieć, dlaczego świat, w którym się znalazł, wciąż istnieje. Polowanie na Zegarowego Mordercę doprowadzi Thomasa do konfrontacji z całą plejadą przeciwników. Będzie walczył z Aquamanem, szalonym królem Atlantydy, zmierzy się z tajemniczym Supermanem i zanurkuje głęboko w korytarze Azylu Arkham. 

Scenarzysta Geoff Johns powraca do świata Punktu krytycznego wraz z Jeremym Adamsem („Flash”) i Timem Sheridanem („Teen Titans Academy”). Album narysowali Xermánico („Wonder Woman”), Eduardo Risso („100 naboi”, „Księżycówka”, „Batman – Rozbite miasto i inne opowieści”) i Mikel Janín („Batman”). 

Album zawiera materiały opublikowane pierwotnie w amerykańskich zeszytach „Flashpoint Beyond” #0–6, a także galerię okładek alternatywnych i szkice autorstwa Xermánico.

Seria/cykl: UNIWERSUM DC
Scenarzysta: Geoff Johns, Jeremy Adams, Tim Sheridan
Ilustrator: Eduardo Risso, Mikel Janin, Xermanico
Tłumacz: Tomasz Sidorkiewicz
Typ oprawy: twarda
Liczba stron: 232
Wymiary: 17.0×26.0cm
Data premiery: 12.06.2024
Cena: 119,99 zł


Injustice. Bogowie pośród nas: Rok zerowy

Uwielbiana przez fanów seria „Injustice” powraca! Tym razem z prequelem! Na długo przed dyktaturą Supermana i powstaniem, na czele którego stanął Batman, istniało Amerykańskie Stowarzyszenie Sprawiedliwości. 

Wszystko zaczęło się podczas II wojny światowej, gdy jeden z członków Amerykańskiego Stowarzyszenia Sprawiedliwości użył tajemniczego amuletu, aby odwrócić losy wojny. Po wielu latach od tamtych wydarzeń tajemniczy amulet trafia w ręce Jokera, a Liga Sprawiedliwości i Stowarzyszenie Sprawiedliwości nagle odkrywają, że ich drużyny są atakowane od wewnątrz – czyżby wśród członków drużyn pojawił się zdrajca? A może ktoś chce zniszczyć wszystkich superbohaterów uniwersum DC? Zapnijcie pasy, ponieważ w tym świecie nikt nie jest bezpieczny: giną zarówno bohaterowie, jak i złoczyńcy! 

Album „Injustice: Bogowie pośród nas: Rok zerowy”, oparty na fenomenalnej grze wideo, od której wszystko się zaczęło, ujawnia, dlaczego Joker zaatakował Supermana w „Injustice: Rok pierwszy”. Scenarzysta Tom Taylor („DCeased”, „Suicide Squad: Zła krew”, „Nightwing: Skok w światło”) oraz rysownicy Rogê Antônio („Batgirl” oraz „Birds Of Prey”) i Cian Tormey („Catwoman”, „Batgirl”) przeniosą was do czasów, gdy Batman i Superman wciąż byli najlepszymi kumplami. Przed wami rozdzierający serce prequel. 

Album zawiera materiały opublikowane pierwotnie w amerykańskich zeszytach w formie cyfrowej jako „Injustice: Year Zero” #1-14

Seria/cykl: INJUSTICE
Scenarzysta: Tom Taylor
Ilustrator: Roge Antonio, Cian Tormey
Tłumacz: Tomasz Sidorkiewicz
Typ oprawy: twarda
Liczba stron: 152
Wymiary: 17.0×26.0cm
Data premiery: 12.06.2024
Cena: 89,99 zł


Joker. Operacja specjalna. Tom 2

Batman, uosobienie sprawiedliwości, i jego odwieczny wróg, Joker, od lat walczą o Gotham. Jednak wszystko zmienia się pewnej fatalnej nocy, gdy dochodzi do niespodziewanego wypadku, w wyniku którego Batman zostaje zamieniony w… niemowlaka! Joker postanawia wychować chłopca na Mrocznego Rycerza, aby odzyskać swojego arcywroga, ale czuje się przytłoczony wyzwaniami związanymi z opieką nad dzieckiem. Przygotuj się na przezabawną eksplorację żałośnie niewystarczających umiejętności rodzicielskich Jokera! 

Mangę stworzyli Satoshi Miyagawa („Space Battleship Tiramisu”) i Keisuke Gotou.

Seria/cykl: MANGA, MANGA DC
Scenarzysta: Satoshi Miyagawa
Ilustrator: Keisuke Gotou
Tłumacz: Paweł Dybała
Typ oprawy: miękka
Liczba stron: 144
Wymiary: 14.8×21.0cm
Data premiery: 12.06.2024
Cena: 32,99 zł

PRZECZYTAJ TAKŻE:

Subscribe
Powiadom o

2 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Coś jest bardzo nie tak z tą okładką Flashpointu. Na empiku ma normalną rozdzielczość.

za
dni
1
7
godzin
1
0
minut
4
4
sekund
5
2


za
dni
8
1
godzin
1
0
minut
4
4
sekund
5
2
Kalendarium
Sonda

Największym błędem była rezygnacja z

Zobacz wyniki