Forum
Już wkrótce
 • "Batman Forever" w Paramount Channel - 27 Paź 2018, 14:50
 • "Batman & Robin" w Paramount Channel - 28 Paź 2018, 14:45
 • "Batman Begins" w TVN - 28 Paź 2018, 22:30
 • Batman – Rozbite miasto i inne opowieści - 31 Paź 2018,

Francuski reżyser Pierre Desgranges i Atomic Production stworzyli nowy 9 minutowy fanfilm z Batmanem pt. “Batman Deliverance”, w którym starzejący się Mroczny Rycerz stanął do walki z Wolverine’em.

Kiedy Batman zrezygnował z roli obrońcy Gotham City, miasto szybko pogrążyło się w chaosie i przemocy. Czy starzejący się i nie stroniący od alkoholu Bruce Wayne podejmie ostatnie wyzwanie dla Mrocznego Rycerza i stanie do walki z groźnym przeciwnikiem?

“Batman Deliverance” można obejrzeć pod tym adresem.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

2 odpowiedzi na „“Batman Deliverance”, czyli The Dark Knight vs. Wolverine

 • Roy_v_beck pisze:

  Tak to jest z tymi francuskimi fan-filmami, przerost formy nad treścią. Zrozumiałem ogólny przekaz z tym uwolnieniem Bruce’a od Batmana, aczkolwiek taki image Wayne’a dosyć dziwny jest. Powiedziałbym, że wersja z Batman Beyond ciekawiej wyglądała, o tej z “DKR” nie ma nawet co wspominać.

  W sumie jedno mnie zastanawia. Skąd tam się wziął Wolverine? Dlaczego akurat Wolverine? Dlaczego on zaatakował Batmana? Oraz skąd u Wolverine’a moc nagłego odzyskiwania przytomności? Patrząc po komiksach to jego czynnik regeneracyjny nie wpływał na to, że szybciej się budził po zadanym ciosie.

  Szacunek dla Francuzów za to, że próbują, ale patrząc po tym filmie i po “Ashes to Ashes” to Amerykanie lepiej sobie radzą (“Dead End”, “Patient J” czy “City of Scars”).

 • Kujaw pisze:

  Wizualnie świetne, choć uważam, że kostium z TDK nie bardzo pasuje. Bardziej odpowiadałby nieco przejaskrawiony kostium (coś a’la Bisley). No własnie, co z tym Wolverine’em. Przychodzi ot tak z nikąd, bije sie z Batmanem, zabija go i koniec? W ogóle uważam, że Rosomak pasuje do takiego filmu jak pięść do oka. Myślę, że ten film raz, że nie trzyma się kupy, dwa, że nie ma w nim za grosz sensu. Twórcy chyba na siłę chcieli zwrócić uwagę widzów biorąc na warsztat przerabiany już w Dark Knight Returns i Batman Beyond motyw, dorzucając do tego innego komiksowego bohatera stwarzając pozory głębokiej i oryginalnej fabuły. Wolverine vs Batman to świetny motyw na akcyjniak w stylu Dead End. No i to skrzyżowanie komiksowego Batmobilu z tumblerem i Rudym 102

"Młodzi Tytani: Akcja! Film"
w kinach od
10.08.2018


Premiera filmu "Joker" za
dni
3
4
4
godzin
1
9
minut
0
1
sekund
2
8
Sonda

Najlepszy nowy wróg Batmana z XXI wieku

Zobacz wyniki

Kalendarium
Galeria
bane_gotham dp6s_ter dp6s_re Titans -- Ep. 103 Titans -- Ep. 103 Titans -- Ep. 103