Na stronach Newsaramy zamieszczono zapowiedź oraz okładkę do październikowego numeru „Detective Comics”, a także ujawniono, że tym samym miesiącu zadebiutuje 5-częściowa miniseria „The Huntress” za której scenariusz odpowiadać będzie Paul Levitz, a za rysunki Marcus To i John Dell.

„Detective Comics #2” (scen. Tony S. Daniel, rys. Tony S. Daniel i Ryan Winn)
Batman ma oko na Gotham Rippera, a złoczyńca ma oko na Batmana. W międzyczasie Bruce Wayne rozpoczyna romans z dziennikarką telewizyjną Charlotte Rivers, która odwiedza Gotham City by zająć się sprawą makabrycznych morderstw, a także by odkryć sekret Wayne’a. Ale czas ucieka szybko, kiedy komisarz Gordon i Batman pracują nad odkryciem prawdziwej tożsamości nowego seryjnego mordercy.

Na Comicvine zamieszczono natomiast okładkę i opis do „Batman and Robin #2”. Na oficjalnym blogu DC Comics zamieszczono przykładowe strony do długo oczekiwanego 3. numeru „Batman: The Dark Knight #3”.

Na Gotham Knights Online zamieszczono alternatywną okładkę do „Detective Comics #1”. Francesco Francavilla zamiescił zaś na swojej stronie przykładową stronę z „Detective Comics #881”.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

dni
5
6
godzin
0
8
minut
0
0
sekund
5
3
Kalendarium
Sonda

Najlepszy plakat z "The Dark Knight" (postacie)

Forum
Już wkrótce
  • Gotham 4x01 - 21 Wrz 2017,
  • Gotham 4x02 - 28 Wrz 2017,
  • Trójca (WKKDC) - 04 Paź 2017,
  • Gotham 4x03 - 05 Paź 2017,
Komiksowe Top 5