Forum
Już wkrótce
 • "Liga Sprawiedliwości" w HBO2 - 22 maja 2019, 16:30
 • Metal – Mroczni Rycerze, tom 2 - 23 maja 2019,
 • "Liga Sprawiedliwości" w HBO2 - 23 maja 2019, 09:25
 • "Lego Przygoda 2" (DVD/BD/4K) - 27 maja 2019,

W ostatnim czasie Anne Hathaway jest bardzo rozmowna. W wywiadzie dla Examiner ujawniła kulisy castingu do roli Catwoman w “The Dark Knight Rises”.

[quote]Casting do “The Dark Knight Rises” przebiegał następująco: Chris spotykał się z grupą dziewczyn na ogólnym czytaniu tekstu. Później przez trzy i pół miesiąca wykreślał kolejne nazwiska z listy, by ustalić listę na testy ekranowe. Więc każda z chromosomami XX [kobieta] siedziała jak na szpilkach przez trzy i pół miesiąca. Wtedy zrozumiałam, że kilka z nas zaprosił na zdjęcia próbne. Wydaje mi się, że próby były w czwartek, a w niedziele było rozdania Złotych Globów [2011]. Nie planowałam tego, ale gdziekolwiek się udałam to wpadałam na Chrisa. “Przysięgam, nie prześladuje ciebie. Nie chcę nic wymuszać…” Ale to było naprawdę miłe, ze względu na grupę osób z którymi miałam zdjęcia próbne, takimi jak Wally [Pfister] i producent Jordan [Goldberg] – wszyscy byli nominowani za “Incepcję”. Spotkałam ich w nocy i wszyscy mówili mi jak dobrze wypadłam na zdjęciach próbnych.
Pomyślałam więc, że poszło mi nieźle, ale nigdy nie można mieć zbyt wygórowanych nadziei. Więc kilka dni później byłam z powrotem na Brooklynie i moja menadżerka zadzwoniła i powiedziała “Meow”. A ja na to “Ha ha. Zaraz! Naprawdę?”, a ona odpowiedziała “Tak”. Zaczęłam świętować i świętować. To był jeden z najwspanialszych dni w moim życiu.[/quote]

Natomiast w wywiadzie dla Access Hollywood Anne stwierdziła, że rola Catwoman to spełnienie jej marzeń.
[quote]”Uwielbiam go, uwielbiam go”, odpowiedziała Anne zapytana o swój kostium Catwoman w filmie “The Dark Knight Rises”.
Kiedyś zadawano mi wiele pytań w stylu: “Każda dziewczynka kiedy dorośnie pragnie zostać księżniczką, czy ty także chciałaś zostać księżniczką?”. Szkoda, że nie odpowiadałam wtedy zgodnie z prawdą, bo prawda jest taka, “Nie, chciałam być Catwoman!” i teraz nią jestem, to doprawdy spełnienie marzeń.
Tak wiele wspaniałych kobiet nosiło [kostium] przede mną. To zaszczyt nosić ten strój.[/quote]

PRZECZYTAJ TAKŻE:

2 odpowiedzi na „Anne Hathaway o castingu do roli Catwoman, która jest spełnieniem jej marzeń

 • MorriS pisze:

  SPOKO Marzenia sie spelniaja !Obys MIAUCZYLA nam bobrze za rok ,a nie MECZYLA z ekranu ANNO KOTECZKU 😀

 • nicko_ponad_prawem pisze:

  “Miałczała” MorriS.
  Wracając do tematu. Hathaway w ogóle nie pasuje mi do roli Seliny. Za grosz w niej sexapilu, garbi się i zbyt piękna to ona nie jest, ale jeżeli Nolanowi spasowała to należy miec nadzieje, że jestem w błędzie i będzie ekstra Catwoman.

Premiera filmu "Joker" za
dni
1
3
5
godzin
1
4
minut
2
1
sekund
5
0
Kalendarium
Sonda

Najlepszy fanfilm z Batmanem

 • Batman: Dead End (44%, Głosów: 15)
 • City of Scars (38%, Głosów: 13)
 • Seeds of Arkham (9%, Głosów: 3)
 • Inny (9%, Głosów: 3)
 • Ashes to Ashes (0%, Głosów: 0)
 • Batman Deliverance (0%, Głosów: 0)

Głosujących: 34

Galeria
batman-hush-bd-2d batwoman-poster batwoman-season-1-key-art-01 batwoman-season-1-ep-01-02 BATWOMAN batman-hush-pub-03