Forum
Już wkrótce
 • "Lego Batman: Film" w HBO2 - 22 Paź 2018, 11:25
 • "Batman v Superman: Świt sprawiedliwości" w HBO2 - 22 Paź 2018, 14:45
 • "Batman Forever" w Paramount Channel - 27 Paź 2018, 14:50
 • "Batman & Robin" w Paramount Channel - 28 Paź 2018, 14:45

Ekipa “The Dark Knight Rises” pracowała ostatnio na stadionie Heinz Field. Jednak to nie mecz drużyny Gotham Rogues, w składzie której nie zabrakło graczy Pittsburgh Steelers: Ben Roethlisberger, Hines Ward, Willie Colon, Maurkice Pouncey, Mike Wallace, Heath Miller, Aaron Smith, Ryan Clark, Troy Polamalu, James Farrior i Casey Hampton, był najważniejszy. Większe wrażenie zrobiły trzy Tumblery oraz Bane, który wygłosił przemowę do mieszkańców Gotham City, która zrobiła niesamowite wrażenie. Według świadków powiedział:
[toggle title_open=”Spoiler” title_closed=”Spoiler” hide=”yes” border=”yes” style=”default”]“Gotham przejmij kontrolę! Przejmijcie kontrolę nad waszym miastem! To… to jest urządzenie waszego wyzwolenia…” (“Gotham, take control! Take control of your city! This, this is the instrument of your liberation…”)

Bane podobno wziął też kogoś na zakładnika. A tajemnicze urządzenie wygląda jak wielka srebrna kula. Według różnych relacji akcent Hardy’ego był brytyjski, albo serbski.[/toggle]

Zdjęcia z planu na stadionie Heinz Field można obejrzeć pod tym adresem.

Źródła: Forum SHH, Pittsburgh Post-Gazette

PRZECZYTAJ TAKŻE:

5 odpowiedzi na „Bane i Tumblery na stadionie Heinz Field

 • Megaloman pisze:

  Hmm… Osobiście sądzę, że cały news mógłby być potraktowany jako spoiler, nie tylko treść przemowy Bane’a… Przecież obecność Bane’a i Tumblerów na meczu to nic oczywistego. Ktoś jeszcze tak sądzi?

  • Mariusz "Dominator" Pudzianowski pisze:

   Megaloman, ojej i co to teraz będzie? Koniec świata? Niedługo za spoilery będziecie uważać takie rzeczy jak obecność Batmana w filmie.

   • Megaloman pisze:

    Żaden koniec świata, obecność Batmana w filmie to nie spoiler, ale trzech tumblerów i Bane’a na stadionie wraz z opisem czynności – tak. Nie udawaj, że nie rozumiesz różnicy… I nie pisz czegoś w stylu “jak się nie podoba to nie wchodź na stronę”… Pozdro;)

 • MUK pisze:

  LOL @ koment Mariusza:D.

"Młodzi Tytani: Akcja! Film"
w kinach od
10.08.2018


Premiera filmu "Joker" za
dni
3
4
6
godzin
0
5
minut
1
3
sekund
0
4
Sonda

Najlepszy nowy wróg Batmana z XXI wieku

Zobacz wyniki

Kalendarium
Galeria
dp6s_ter dp6s_re Titans -- Ep. 103 Titans -- Ep. 103 Titans -- Ep. 103 Titans Ep. 104--Photo Credit: Steve Wilkie / ©2017 Warner Bros. Entertainment Inc. All Rights Reserved