PRZECZYTAJ TAKŻE:

8 Responses to BatCave Tube – odcinek 5 – Recenzja “Jokera”

 • leMur pisze:

  Absolutnie najgorsza videorecenzja, jaką w życiu widziałem. Do poprawki jest tu właściwie wszystko. Film przynudza, jest za długi [!!!], a recenzent mówi tak zmuloną manierę, że miałem ochotę wyłączyć po minucie. Ale nie zrobiłem tego. Wytrzymałem. Do końca. I nie da się nie zauważyć, że nie ma tu ani jednej bystrej, zaskakującej konstatacji, ani jednej błyskotliwej i zaskakującej myśli.

  Brrrr. Okropność.

 • BatFan86 pisze:

  Odnośnie “Jokera” – kiedy można się spodziewać wyników konkursu???

 • Air Jordan pisze:

  No muszę się zgodzić z leMurem w większości, choć od razu przyznam, że nie jestem równie uprawniony do krytyki, bo do końca niestety nie wytrzymałem. Ale spokojnie stwierdzić mogę to, że do poprawki jest rzeczywiście mnóstwo rzeczy. Zarówno w formie (jakość, prowadzący, ogólny ton, jakiś żart może i coś po prostu bardziej rozrywkowego) jakiej to jest prezentowane, jak i treści, która mogę się tylko domyślać, w ogóle nie była przygotowana wcześniej.

 • kelen pisze:

  @BatFan86: W ciągu kilka dni. Dostaliśmy sporo prac i trzeba będzie teraz dobrze wybrać 😉
  @leMur i @Air Jordan: Osobiście wideo recenzja podobała mi się, włącznie z poczuciem humoru, ale to pewnie kwestia gustu. “Na pocieszenie” mogę dodać, że MisteRoy nie będzie jedyną osobą, której wypowiedzi znajdą się na kanale. Wasze uwagi w każdym bądź razie będą przekazane i brane pod uwagę. Zresztą, jak zawsze. Ale jak widać w komentarzach do filmu, jest i też pozytywny odzew 😉

 • F pisze:

  Słaba recenzja – “prowadzący” mówi z dziwną manierą, dźwięk jest do kitu, gramatycznie to leży w okolicach przedszkola i to w gorszej dzielnicy. Amatorszczyzna zupełna.

 • Zdzichu pisze:

  Bardzo słabo! Te mlaśnięcia i powtórzenia, brrr, prawie wyłączałem to po pierwszej minucie.
  Niestety bardzo słabo i bardzo długo. Bez jakiś dziwnych, płytkich wniosków i wstawek typu “Idealna kobieta, bo nic nie mówi” (na dodatek w ustach nastolatka…).
  Można było recenzję opisać w 3-5 minutach.
  Sorry MisteRoy, ale jak oglądałem ten filmik, strasznie mi zalatywało raperstwem w twojej prezencji i gestykulacji. Coś takiego się nie nadaje na reportaż czy recenzję na miarę BatCave.

 • DeltiX pisze:

  Pomysł świetny ale wykonanie to totalne dno. Sposób mówienia oraz treść filmu do poprawy. Po pierwszych paru chwilach miałem ochotę wyłączyć filmik, a szkoda bo liczyłem że skoro jest długi będzie czego posłuchać. Mam nadzieję że się nie zrazicie i będą video recenzje komiksów, ale tym razem trochę bardziej przemyślane.

 • Adolf pisze:

  Oni to specjalnie zrobili! Słyszałem na innych forach jak jadą o tej recenzji, że aż musiałem wejść zobaczyć. Na pewno licznik odwiedzin wzrósł.

The Batman już za:
dni
4
2
0
godzin
0
8
minut
5
1
sekund
3
5
Kalendarium
Galeria
eeqzzqfuwaiqwx3 eeqz4iauyaiuqo1 eeqz3qgucaajbee eeqz1z7vaaa_dn3 eeqqdtxumaaiflk eeqp8g8u8agfwl
Komiksowe Top 5