Przedstawiciele prasy mieli wczoraj okazję obejrzeć prolog “The Dark Knight Rises”. Tym samym nie długo musieliśmy czekać na pierwsze opisy, ale dziennikarze zostali poproszeni o nie ujawnianie zbyt wielu szczegółów.

  • Film rozpoczyna się sceną, w której Gordon przemawia na pogrzebie Harveya Denta. Następnie rozpoczyna się właściwa akcja, nakręcona w formacie IMAX.
  • Pojawia się nawiązanie do obecnie prowadzonej kampanii wirusowej. Bane przejmuje samolot, którym CIA miało przetransportować doktora Pavela.
  • Podobno widzowie mieli bardzo duże problemy ze zrozumienie co mówi Bane.
  • Po zakończeniu prologu pokazano kilka szybkich urywków z filmu m.in. Bane’a trzymającego rozszarpaną maskę Batmana, a także sceny przedstawiające wielką bitwę, Catwoman oraz nowy pojazd Batmana.

Podczas prezentacji prologu dziennikarze mieli okazję porozmawiać z twórcami filmu. Emma Thomas zdradziła, że “The Dark Knight Rises” może zawierać nawet 50 minut scen nakręconych w formacie IMAX. W odniesieniu do różnych przecieków z planu w postaci zdjęć i filmików, stwierdziła natomiast, że duża cześć filmu kręcona była w zamkniętych pomieszczeniach i że fani jeszcze wielu rzeczy nie widzieli.

Źródła: SuperHeroHype, CBM

PRZECZYTAJ TAKŻE:

3 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Ale podobał się czy nie?

Czytam same zachwyty. Ponoć coś kompletnie innego niż wszyscy się spodziewają.

Batman vs Bane: Bitwa na głosy.

już za:
dni
3
6
8
godzin
1
6
minut
1
6
sekund
0
9

Zack Snyder’s Justice League
już za:

dni
1
7
godzin
1
6
minut
1
6
sekund
0
9
Sonda

Twoja reakcja na zwiastun “Zack Snyder's Justice League”?

Zobacz wyniki

Kalendarium
Galeria
bw2x06_05 bw2x06_04 bw2x06_02 bw2x06_01 bw2x06_0 vf1321_snyder_opener
Komiksowe Top 5