Forum
Już wkrótce
  • “Batman Kontra Wojownicze Żółwie Ninja” - 18 Wrz 2019,
  • “Lego DC: Batman – Grunt to rodzinka” - 18 Wrz 2019,
  • "Mroczny rycerz" w TVN7 - 21 Wrz 2019, 16:50
  • Pennyworth 1x09 - 22 Wrz 2019,

Ukazała się już ostatnia część artykułu na temat wyimaginowanych restartów serii filmów o Batmanie. Tym razem Geoff Boucher z Hero Complex i rysownik Sean Hartter zaprezentowali wersje w reżyserii Tima Burtona, Zacka Snydera i Ridleya Scotta.

“The Dark Knight Returns” w reżyserii Tima Burtona: Na długo przed Christopherem Nolanem, reżyser Tim Burton zapisał się w historii Hollywood realizując dwa filmy o Batmanie. Teraz powraca do Gotham City z filmową adaptacją przełomowej miniserii Franka Millera, “The Dark Knight Returns”, w której Batman (Michael Keaton) wraca z emerytury by stoczyć ostateczną bitwę ze swoim arcy-wrogiem, Jokerem (Jack Nicholson). W pozostałych rolach występują Chloe Moretz jako Carrie Kelly, Michael Douglas jako Superman, Helena Bonham Carter jako Selina Kyle i Jeff Bridges jako Oliver Queen.

“World’s Finest” w reżyserii Zacka Snydera: Producent Chris Nolan i reżyser Zack Snyder wprowadzają ponownie Supermana na wielkie ekrany w 2013 roku, co stanowi idealne przygotowanie gruntu dla tego filmu, w którym najwięksi superbohaterowie DC Comics łączą siły, a Batman zostaje wprowadzony w świat, w którym istnieją inni superbohaterowie. Gerard Butler (“300”) wciela się w Batmana, Henry Cavill powraca w roli Supermana i lepiej żeby ta dwójka nauczyła się razem współpracować, bo Lex Luthor (Bryan Cranston) i Joker (Jackie Earle Haley) są na wolności.

“Batman Beyond” w reżyserii Ridleya Scotta: Po trzech dekadach, Ridley Scott powrócił do sci-fi z “Prometeuszem” i teraz dalej trzyma się tego kierunku i realizuje “Batman Beyond”, adaptację dobrze przyjętego serialu animowanego. Ulubiony aktor Scotta, Russell Crowe wciela się w starzejącego się Bruce’a Wayne’a, podczas gdy wschodząca gwiazda kina Josh Hutcherson gra Terry’ego McGinnisa, zuchwałego młodego dzieciaka z ulicy, który w specjalnym kombinezonie bojowym odnajduje się jako protegowany wciąż pamiętanego bohatera Gotham City. Sigourney Weaver na planie ponownie spotyka się z reżyserem “Obcego”, by zagrać komisarz Barbarę Gordon, i z kolegą z planu “Avatara” Stephenem Langiem, który wciela się w postać Dereka Powersa, magnata, który przejmuje kontrolę nad Wayne Enterprises, ale jego przeznaczaniem jest zostanie radioaktywnym zagrożeniem zwanym Blight.

Poznaliśmy już wszystkie propozycje Hero Complex. Które pomysły najbardziej przypadły wam do gusty? A może macie własne propozycje w jakim kierunku powinny pójść filmy o Batmanie? Do dyskusji zapraszamy na forum BatCave.

Źródło: Hero Complex

PRZECZYTAJ TAKŻE:

3 odpowiedzi na „Co po “The Dark Knight Rises”? Co by było gdyby Burton powrócił do Gotham?

Premiera filmu "Joker" za
dni
1
7
godzin
1
9
minut
2
1
sekund
1
7
Kalendarium
Sonda

Wrażenia po ostatecznym zwiastunie “Jokera”

  • Jest extra! (48%, Głosów: 46)
  • Dobry, chcę więcej (25%, Głosów: 24)
  • Cały czas mam wątpliwości (12%, Głosów: 11)
  • Nic dobrego z tego nie będzie (8%, Głosów: 8)
  • Niezły, ale czegoś brakuje (6%, Głosów: 6)

Głosujących: 95

Galeria
joker_ver5_xxlg merlin_160185231 titans-season-2-ep-02-10 titans-season-2-ep-02-09 titans-season-2-ep-02-08 titans-season-2-ep-02-07
Komiksowe Top 5