Dostępna jest już kolejna cześć artykułu na temat wyimaginowanych restartów serii filmów o Batmanie. Tym razem Geoff Boucher z Hero Complex i rysownik Sean Hartter zaprezentowali wersje w reżyserii Anga Lee, Catherine Hardwicke i Guya Ritchie’ego.

„Wayne Manor” w reżyserii Anga Lee: Reżyser „Przyczajonego tygrysa, ukrytego smoka” na pewno poradziłby sobie z scenami walk w superbohaterskim filmie, ale prawdziwym zaskoczeniem przy tym projekcie byłoby pokazanie przez Lee strony znanej z „Rozważnej i romantycznej. W tej opowieści mroczne i niebezpieczne tajemnice skrywane byłyby w salach balowych (i sypialniach) elit mieszkańców Gotham. Anachroniczny film z silnym klimatem steampunkowym, „Wayne Manor” pokazuje niebezpieczne związki wyższych sfer. Obsada: Eric Bana jako Bruce Wayne, Alan Rickman jako Strach na Wróble, Brian Cox jako Rupert Thorne, Josh Lucas jako Harvey Dent, Jennifer Connelly jako Vicki Vale i Michelle Williams jako Selina Kyle.

„Batman: Moonlight” w reżyserii Catherine Hardwicke: Po sukcesie sagi „Zmierzch”, mroczny romans wkracza do Gotham City, kiedy Robert Pattinson, Kristen Stewart i reżyser Catherine Hardwicke ponownie łączą siły, by stworzyć najbardziej romantyczny film o Batmanie w dziejach. Gwiazda dziennikarstwa Vicki Vale (Stewart) przemierza mroczne i niebezpiecznego rejony miasta szukając tematu swojego życia – sekretnej tożsamości Batmana. Okazuje się jednak, że po tym jak zakochuje się w Bruce’ie Wayne’ie (Pattinson), nigdy tej historii nie opisze, ale może zdoła uratować go od nocnych stworzeń? W obsadzie również Peter Facinelli jako Ra’s Al Ghul, Taylor Lautner jako Bane i Anna Kendrick jako Catwoman.

„Gotham by Gaslight”: Reżyser Guy Ritchie osiągnął swój największy komercyjny sukces, kiedy Warner Bros zaufało jego pełnej energii wersji kultowego detektywa. Teraz studio stawia przed nim jeszcze większe wyzwanie: zastąpienie Christophera Nolana. Ritchie dokonuje śmiałego wyboru robiąc luźną adaptację „Gotham by Gaslight”, powieści graficznej w której Bruce Wayne jest przedstawiony jako bohater epoki wiktoriańskiej. Ritchie ponownie zaprasza do współpracy gwiazdy „Sherlocka Holmesa”, ale tym razem stają one po przeciwnych stronach, Jude Law jako Batman i Robert Downey Jr jako Joker vel Kuba Rozpruwacz. Kate Beckinsale gra Selinę Kyle podczas gdy Brendan Gleeson gra Oswalda Cobblepota, a Martin Freeman wciela się w Jamesa Gordona.

Źródło: Hero Complex

PRZECZYTAJ TAKŻE:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

dni
2
9
godzin
1
9
minut
5
0
sekund
5
5
Kalendarium
Sonda

Najlepszy plakat z "The Dark Knight Rises" (postacie)

Forum
Już wkrótce
  • Gotham 4x05 - 19 Paź 2017,
  • Batman kontra Dwie Twarze (DVD) - 25 Paź 2017,
  • Justice League: Action, Sezon 1, Część 1 (2DVD) - 25 Paź 2017,
  • Batgirl: Rok Pierwszy (WKKDC) - 01 Lis 2017,
Komiksowe Top 5