Forum
Już wkrótce
  • Batman/Flash – Przypinka - 19 Wrz 2018,
  • Harley Quinn – Krwiste mięso, tom 3 - 19 Wrz 2018,
  • Liga Sprawiedliwości – Niekończąca się walka, tom 4 - 19 Wrz 2018,
  • Batman: Mroczny Rycerz – Rasa Panów - 19 Wrz 2018,

Dostępna jest już kolejna cześć artykułu na temat wyimaginowanych restartów serii filmów o Batmanie. Tym razem Geoff Boucher z Hero Complex i rysownik Sean Hartter zaprezentowali wersje w reżyserii Anga Lee, Catherine Hardwicke i Guya Ritchie’ego.

“Wayne Manor” w reżyserii Anga Lee: Reżyser “Przyczajonego tygrysa, ukrytego smoka” na pewno poradziłby sobie z scenami walk w superbohaterskim filmie, ale prawdziwym zaskoczeniem przy tym projekcie byłoby pokazanie przez Lee strony znanej z “Rozważnej i romantycznej. W tej opowieści mroczne i niebezpieczne tajemnice skrywane byłyby w salach balowych (i sypialniach) elit mieszkańców Gotham. Anachroniczny film z silnym klimatem steampunkowym, “Wayne Manor” pokazuje niebezpieczne związki wyższych sfer. Obsada: Eric Bana jako Bruce Wayne, Alan Rickman jako Strach na Wróble, Brian Cox jako Rupert Thorne, Josh Lucas jako Harvey Dent, Jennifer Connelly jako Vicki Vale i Michelle Williams jako Selina Kyle.

“Batman: Moonlight” w reżyserii Catherine Hardwicke: Po sukcesie sagi “Zmierzch”, mroczny romans wkracza do Gotham City, kiedy Robert Pattinson, Kristen Stewart i reżyser Catherine Hardwicke ponownie łączą siły, by stworzyć najbardziej romantyczny film o Batmanie w dziejach. Gwiazda dziennikarstwa Vicki Vale (Stewart) przemierza mroczne i niebezpiecznego rejony miasta szukając tematu swojego życia – sekretnej tożsamości Batmana. Okazuje się jednak, że po tym jak zakochuje się w Bruce’ie Wayne’ie (Pattinson), nigdy tej historii nie opisze, ale może zdoła uratować go od nocnych stworzeń? W obsadzie również Peter Facinelli jako Ra’s Al Ghul, Taylor Lautner jako Bane i Anna Kendrick jako Catwoman.

“Gotham by Gaslight”: Reżyser Guy Ritchie osiągnął swój największy komercyjny sukces, kiedy Warner Bros zaufało jego pełnej energii wersji kultowego detektywa. Teraz studio stawia przed nim jeszcze większe wyzwanie: zastąpienie Christophera Nolana. Ritchie dokonuje śmiałego wyboru robiąc luźną adaptację “Gotham by Gaslight”, powieści graficznej w której Bruce Wayne jest przedstawiony jako bohater epoki wiktoriańskiej. Ritchie ponownie zaprasza do współpracy gwiazdy “Sherlocka Holmesa”, ale tym razem stają one po przeciwnych stronach, Jude Law jako Batman i Robert Downey Jr jako Joker vel Kuba Rozpruwacz. Kate Beckinsale gra Selinę Kyle podczas gdy Brendan Gleeson gra Oswalda Cobblepota, a Martin Freeman wciela się w Jamesa Gordona.

Źródło: Hero Complex

PRZECZYTAJ TAKŻE:

"Młodzi Tytani: Akcja! Film"
w kinach od
10.08.2018


Premiera filmu "Joker" za
dni
3
7
9
godzin
0
5
minut
0
7
sekund
4
5
Sonda

Która postać z uniwersum Batmana powinna otrzymać własny serial?

  • Jason Todd (Red Hood) (36%, Głosów: 66)
  • Batmobil (26%, Głosów: 47)
  • Selina Kyle (Catwoman) (13%, Głosów: 24)
  • Jean-Paul Valley (Azrael) (12%, Głosów: 21)
  • Barbara Gordon (Batgirl) (7%, Głosów: 12)
  • Damian Wayne (Robin) (7%, Głosów: 12)

Głosujących: 182

Kalendarium
Galeria
41466537 titans_team robins_2 robins_1 titans_1x02_022 titans_1x02_021