Forum
Już wkrótce
  • Batman – Ostatni rycerz na Ziemi, tom 1 - 30 Wrz 2020,
  • Liga Sprawiedliwości – Szósty wymiar, tom 4 - 07 Paź 2020,
  • Lewiatan - 07 Paź 2020,
  • Uniwersum DC według Mike`a Mignoli - 07 Paź 2020,

Ukazała się już kolejna cześć artykułu na temat wyimaginowanych restartów serii filmów o Batmanie. Tym razem Geoff Boucher z Hero Complex i rysownik Sean Hartter zaprezentowali wersje w reżyserii Roba Marshalla, Brada Birda i Guillermo del Toro.

“Gotham!” w reżyserii Roba Marshalla: Nominowany za reżyserię “Chicago” Rob Marshall zabrał by Mrocznego Rycerza na zupełnie nowe terytorium – musical. Tak, zgadza się, po sukcesie Spider-Mana na Broadwayu, czemu nie dać światu kolejnego śpiewającego superbohatera. Hugh Jackman, gwiazda sceny i ekranu, walczył by ze zbrodnią w tej pełnej energii filmowej przygodzie, w której wystąpiliby także gwiazda “Sweeney Todd” Johnny Depp jako Joker, pop diva Beyonce jako Catwoman, Zac Efron (“Lakier do włosów”) jako Dick Grayson i znany z roli w “Dicku Tracy” Mandy Patinkin jako komisarz Gordon. Ścieżka dźwiękowa zawierałaby chwytliwe melodie takie jak “Crime Alley”, “Batarang, Batarang” i “The Joke’s on Me”.

“Mister Freeze’s Icy Revenge” w reżyserii Brada Birda: Christopher Nolan odkrył najciemniejsze zakamarki psychiki Bruce’a Wayne’a i Gotham – teraz Brad Bird, zainspirowany przygodami Jamesa Bonda i przygodowymi filmami Pixara, śmiele zmierza w jaśniejszym kierunku, “Mister Freeze’s Icy Revenge”. Bird wyreżyserował jeden z najinteligentniejszych superbohaterskich filmów, “Iniemamocni”, a jego fabularny debiut “Mission: Impossible — Ghost Protocol” zapewnił widzom emocje na wysokim poziomie i podbił box office. Bird kocha stare filmy o Jamesie Bondzie, tak więc jest idealnym kandydatem do wprowadzenia gadżetów i mrugnięcia w stronę jaskini Batmana, zwłaszcza z Timothy’m Olyphantem w roli głównej, który w “Justified – Bez przebaczenia” pokazał, że ​​zemsta sprawiedliwości może być prowadzona z rozmachem.

“Batman” w reżyserii Guillermo del Toro: Bruce Wayne stworzył swoją przerażającą personę Batmana by budzić lęk w przestępcach (“w tych przesądnych i tchórzliwych”) i na przestrzeni lat w komiksach natrafił na prawdziwe nocne stworzenia. Te dziedzictwo wkracza teraz na wielkie ekrany, kiedy Guillermo del Toro (“Pan’s Labyrinth”, “Hellboy”) odchodzi od przyziemnego Gotham Christophera Nolana na rzecz upiornego miasta, w którego ciemnych zakątkach okultyzm miesza się z nauką. Jonathan Rhys Meyers ze swoim nawiedzonym spojrzeniu i mroczną charyzmą zagra tytułowego bohatera, który będzie musiał uporać się z Hugo Strange’em (Ben Kingsley) i Man-Batem (Doug Jones) – nie wspominając o Jimie Corriganie (Michael C. Hall), zamordowanym policjancie, który nie pozostał martwy.

Źródło: Hero Complex

PRZECZYTAJ TAKŻE:

już za:
dni
3
7
1
godzin
0
7
minut
1
2
sekund
1
9
Kalendarium
Sonda

Twoja reakcja na zwiastun "The Batman"?

  • Wow! (74%, Głosów: 93)
  • Może być (20%, Głosów: 25)
  • Nie moje klimaty (6%, Głosów: 8)

Głosujących: 126

Galeria
eith8tquwaebc7y eiswqqpu8ae7pfe eitajeyxcamy44d eiskztkxgaeboee seasonthreeposter01 ehuzjvbx0airuls
Komiksowe Top 5