Galeria
jason-momoa-justice-league-iceland justice-league-flash-batman-wonder-woman_0 Batman knightmare-batman marquee_leagueup justice-league-ew-comic-con

Wraz z premierę „The Dark Knight Rises” zakończy się seria „Batmanów” Nolana z Christianem Bale’em w roli Mrocznego Rycerza. Warner Bros. nie zamierza jednak rezygnować z filmów z bohaterem Gotham City, dlatego Geoff Boucher z Hero Complex i rysownik Sean Hartter postanowili przedstawić 15 wyimaginowanych restartów serii. Na początku zaprezentowali wersje w reżyserii Matthew Vaughna, Todda Phillipsa i Wesa Andersona.

„Batman: Mad City” w reżyserii Matthewa Vaughna: Może przyszłość Gotham kryje się w przeszłości? … Czy nie wspaniale byłoby zobaczyć jak reżyser „X-Men: First Class” i Michael Fassbender przeskakują do DC Universe by dać nam Batmana w erze „Mad Men”, co mogłoby dobrze współgrać z wizją Batmana z komiksów Darwyna Cooke’a?

„Dude, Where’s My Batmobile?” w reżyserii Todda Phillipsa: Po ponurych filmach Nolana może przydałoby się nam trochę śmiechu? Kiedy Batman (Bradley Cooper) wyjeżdża na wakacje, pilnujący jego rezydencji Billy „Matches” Malone (Ashton Kutcher) postanawia zapalić i wybrać się na przejażdżkę Batmobilem – ale co się stanie, gdy złoczyńcy z Gotham City błędnie wezmą go za prawdziwego Mrocznego Rycerza? W filmie wystąpili by również Dwayne Johnson jako Killer Croc, Zach Galifianakis jako Pingiwn, Emma Stone jako Barbara Gordon i Elisha Cuthbert jako Harley Quinn.

„Alfred Pennyworth, the Life Nocturnal” w reżyserii Wesa Andersona: Hej Gotham City, czemu tak poważnie? Gwiazdą tego dziwacznego filmu Wesa Andersona, o egzystencji starzejącego się lokaja, który czuwa nad demonami i urojeniami samotnego miliardera Bruce’a Wayne’a (Luke Wilson), który lubi nosić pelerynę i udawać, że jest zamaskowanym bohaterem, byłby Bill Murray. W filmie wystąpili by również Danny Glover jako Jim Gordon, Gwyneth Paltrow jako Selina Kyle, Jason Schwartzman jako Dick Grayson i Owen Wilson jako Harvey Dent. Gene Hackman pojawiłby się w epizodzie jako duch Thomasa Wayne’a.

Źródło: Hero Complex

PRZECZYTAJ TAKŻE:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

dni
8
4
godzin
1
6
minut
5
3
sekund
5
1
Kalendarium
Sonda

Najlepszy plakat z "Batman Begins"

Forum
Już wkrótce
  • "Batman i Robin" w TVN7 - 24 Sie 2017, 23:05
  • "Batman Forever" w TVN7 - 25 Sie 2017, 20:00
  • "Batman Forever" w TVN7 - 27 Sie 2017, 17:35
  • Batman i Harley Quinn (DVD) - 30 Sie 2017,
Komiksowe Top 5