Forum
Już wkrótce
  • Batman – Ostatni rycerz na Ziemi, tom 1 - 30 Wrz 2020,
  • Liga Sprawiedliwości – Szósty wymiar, tom 4 - 07 Paź 2020,
  • Lewiatan - 07 Paź 2020,
  • Uniwersum DC według Mike`a Mignoli - 07 Paź 2020,

Wraz z premierę “The Dark Knight Rises” zakończy się seria “Batmanów” Nolana z Christianem Bale’em w roli Mrocznego Rycerza. Warner Bros. nie zamierza jednak rezygnować z filmów z bohaterem Gotham City, dlatego Geoff Boucher z Hero Complex i rysownik Sean Hartter postanowili przedstawić 15 wyimaginowanych restartów serii. Na początku zaprezentowali wersje w reżyserii Matthew Vaughna, Todda Phillipsa i Wesa Andersona.

“Batman: Mad City” w reżyserii Matthewa Vaughna: Może przyszłość Gotham kryje się w przeszłości? … Czy nie wspaniale byłoby zobaczyć jak reżyser “X-Men: First Class” i Michael Fassbender przeskakują do DC Universe by dać nam Batmana w erze “Mad Men”, co mogłoby dobrze współgrać z wizją Batmana z komiksów Darwyna Cooke’a?

“Dude, Where’s My Batmobile?” w reżyserii Todda Phillipsa: Po ponurych filmach Nolana może przydałoby się nam trochę śmiechu? Kiedy Batman (Bradley Cooper) wyjeżdża na wakacje, pilnujący jego rezydencji Billy “Matches” Malone (Ashton Kutcher) postanawia zapalić i wybrać się na przejażdżkę Batmobilem – ale co się stanie, gdy złoczyńcy z Gotham City błędnie wezmą go za prawdziwego Mrocznego Rycerza? W filmie wystąpili by również Dwayne Johnson jako Killer Croc, Zach Galifianakis jako Pingiwn, Emma Stone jako Barbara Gordon i Elisha Cuthbert jako Harley Quinn.

“Alfred Pennyworth, the Life Nocturnal” w reżyserii Wesa Andersona: Hej Gotham City, czemu tak poważnie? Gwiazdą tego dziwacznego filmu Wesa Andersona, o egzystencji starzejącego się lokaja, który czuwa nad demonami i urojeniami samotnego miliardera Bruce’a Wayne’a (Luke Wilson), który lubi nosić pelerynę i udawać, że jest zamaskowanym bohaterem, byłby Bill Murray. W filmie wystąpili by również Danny Glover jako Jim Gordon, Gwyneth Paltrow jako Selina Kyle, Jason Schwartzman jako Dick Grayson i Owen Wilson jako Harvey Dent. Gene Hackman pojawiłby się w epizodzie jako duch Thomasa Wayne’a.

Źródło: Hero Complex

PRZECZYTAJ TAKŻE:

już za:
dni
3
6
8
godzin
0
5
minut
1
2
sekund
5
2
Kalendarium
Sonda

Twoja reakcja na zwiastun "The Batman"?

  • Wow! (74%, Głosów: 93)
  • Może być (20%, Głosów: 25)
  • Nie moje klimaty (6%, Głosów: 8)

Głosujących: 126

Galeria
eith8tquwaebc7y eiswqqpu8ae7pfe eitajeyxcamy44d eiskztkxgaeboee seasonthreeposter01 ehuzjvbx0airuls
Komiksowe Top 5