Forum
Już wkrótce
 • Young Justice 3x23 - 20 Sie 2019,
 • Batman – Detective Comics – Upadek Batmanów, tom 6 - 21 Sie 2019,
 • Suicide Squad – Tajna historia oddziału specjalnego X, tom 6 - 21 Sie 2019,
 • Pennyworth 1x06 - 25 Sie 2019,

Według informacji podanych przez MTV pierwsza zmontowana wersja “The Dark Knight Rises”, którą Christopher Nolan zaprezentował szefom studia Warner Bros. trwała cztery godziny.

UPDATE: MTV uaktualniło swój artykuł i niestety okazało się, że informacja o czasie trwania “The Dark Knight Rises” pokazanego szefom WB była tylko żartem dziennikarza.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

11 odpowiedzi na „Ile trwała wersja “The Dark Knight Rises”, którą Nolan zaprezentował szefom WB?

 • Juby pisze:

  Mam nadzieję (o ile to prawdziwa informacja), że nie skrócą filmu poniżej 165 minut (będzie to wtedy najdłuższa kinowa adaptacja komiksu – krótsza tylko od wersji reżyserskiej “Watchmen” wydanej na dvd)! 😉

 • MUK pisze:

  2.5, góra 3, ok, ale 4!?!?!?!? Najtwardszy fanatyk tego nie zdzierży.

 • Zdzichu pisze:

  W kinie, ze względu na hałas, niewygodne fotele itd. może być ciężko, ale wersję reżyserską. 4 godziny na kanapie z kinem domowym, czemu nie 😛 Ciekawe czy robili przerwę reklamową, bo te dziadki w zarządze WB chyba nie wytrzymają 4 godzin bez sikania.

 • Olek pisze:

  W kinie na pewno zrobiliby przerwę.

 • patryk010101 pisze:

  4 godziny z Batmanem! Wow! ale na pewno tyle nie będzie, bo wtedy by mało osób chętnych było(nie-fani Batmana by nie wytrzymali po prostu)… Teraz mi się nasuwa jedno pytanie: Nolan ponoć robi filmy w taki sposób, aby prawie nic w nich nie wycinać, ciekawe więc, jak się upora z tym 1,5h za dużo? Może to było specjalnie tak rozwlekane, żeby im pokazać sceny z jak największej liczby ujęć, a tak to będzie to samo, tylko dynamiczniej?

 • Air Jordan pisze:

  pewnie jest to tylko i wyłącznie plotka… ale gdyby tak miało by być to dla mnie świetnie. 4 godziny za dużo? Z Batmanem? A ja myślałem, że jestem na stronie fanów Batmana. Pamiętajcie, że to finał tej historii i mam nadzieję, że skończy się w jak najbardziej epicki sposób. Z całego serca liczę na 3 godziny (poprzednie części osiągał 2,5), bo to jest pewnie bardziej realistyczne, jednak 4 wolałbym jeszcze bardziej

 • Juby pisze:

  A jednak plotka. Czyli wracamy do punktu wyjścia, od 12 stycznia, kiedy w EW pokazano 5 fotek z TDKR nie otrzymaliśmy ŻADNEGO oficjalnego materiału z filmu, ani choćby namiastki informacji. Tragedia!

 • Air Jordan pisze:

  A co w tym tragicznego? Uspokój się trochę i czekaj na film. Im teraz wiesz mniej tym lepiej dla Twojego odbioru filmu. A o to czy zarobi na kolejne części już nie musisz się przecież martwić, bo to jest ostatnia, więc co za różnica dla Ciebie jaka jest kampania reklamowa i ile film na niej straci?

 • Juby pisze:

  Mnie nie interesuje to czy film zarobi na kolejne części, bo sukces ma zapewniony. Wiem, że lepiej jest gdy się mniej wie o danym filmie przed jego obejrzeniem, ale bez przesady. Codziennie dochodząc do komputera, otwieram stopklatkę, albo filmweb mówiąc do brata: “zakładamy się, że będą przynajmniej 3 nowe wiadomości z informacjami o tegorocznych filmach (fotki, plakaty, bannery, oficjalny czas trwania itp.), a o TDKR znowu nic?” i jeszcze ani razu nie przegrałem. 🙁

  Też nie chcę wiedzieć zbyt dużo o TDKR (nie popełniam tego samego błędu co przy premierze TDK, kiedy to czytałem wszystkie spoilery znałem 50% filmu, nim go obejrzałem), nie mam zamiaru oglądać żadnych tv spotów, klipów, HBO first looków i unikałem wszelkich spoilerów. Ale bez przesady. Nie widziadłem żadnych plakatów i żadnych fotek od kilkunastu tygodni, a film ma premierę za 4 miesiące – nie pamiętam, żeby kiedykolwiek przy jakimkolwiek nadchodzącym blockbusterze miała miejsce taka sytuacja. 👿 Co strasznego byłoby gdyby pokazano nam chociaż dwie nowe fotki (np. z Catwoman i The Bat, bo jeszcze nie mogliśmy ich dobrze zobaczyć na oficjalnych ilustracjach)?

  Brak nowych informacji zamiast sprawić żebym nabrał więcej apetytu, bardziej mnie irytuje i obecnie bardziej czekam na “Prometeusza” niż na TDKR. Liczyłem, że z tym próbnym pokazem wypłyną jakieś nowe informacje (o czasie trwania tej wersji, o tym jak się podobała), a tu ciągle nic. ❗

  • Air Jordan pisze:

   Ale widziałeś jak wyglądają, były z nimi zdjęcia, więc co za różnica, czy są nowe, czy stare? Gdybyś nie miał pojęcia jak będą się prezentować to bym to rozumiał. I co mają fotki Catwoman do budowania napięcia przed filmem dla nas? Jesteśmy fanami i jedyne co tak na prawdę wpływa na mnie i moją chęć obejrzenia to Batman i poprzednie filmy oraz zaufanie do twórców. Zdjęcia, trailery łatwo manipulować, dobrego resume nie.

 • patryk010101 pisze:

  Powinien się pojawić jakikolwiek filmik z Catwoman, bo mam obawy co do Hathway(czy jak się to pisze) w tej roli, co niestety też sprawia, że aktualnie bardziej czekam na “Prometeusza”, mimo iż u mnie to pewno chwilowe, bo mimo wszystko Batman+Nolan=najlepszy film roku albo i kilku lat

Premiera filmu "Joker" za
dni
4
5
godzin
0
9
minut
2
2
sekund
0
7
Kalendarium
Galeria
yj323_012 yj323_011 yj323_010 yj323_009 yj323_008 yj323_007