Forum
Już wkrótce
  • Harley Quinn 2x02 - 10 Kwi 2020,
  • Batman – Koszmary, tom 10 - 15 Kwi 2020,
  • Harley Quinn 2x03 - 17 Kwi 2020,
  • "Legion samobójców" w TVN - 17 Kwi 2020, 20:00

W minioną sobotę podczas Emerald City Comicon odbył się mini-zjazd twórców “Batman: The Animated Series”. Zgromadzeni fani mieli okazję porozmawiać z Bruce’em Timmem, Alanem Burnettem, Tarą Strong (Batgirl) i oczywiście Kevinem Conroyem (Batman).

Conroy wyjawił, że miał wielkie szczęście, że dostał rolę Batmana, bo nigdy wcześniej nie pracował przy dubbingu, a podczas castingu spodziewał się, że bohater będzie bardziej w stylu Adama Westa. Po rozmowie z producentami lepiej jednak uchwycił tragiczną, wręcz hamletowską stronę Bruce’a Wayne’a.

Tara Strong ujawniła, że od dziecka zbierała różne rzeczy związane z Batgirl.

Chociaż Mark Hamill na zawsze w pamięci fanów Batmana zostanie zapamięta jak głos Jokera, to początkowo rola złoczyńcy trafiła w ręce Tima Curry’ego, który nagrał dialogi do kilku odcinków. Nie było to jednak to czego oczekiwali twórcy, a jego śmiech nie pasował do ich wizji. Kilka miesięcy później na castingu do roli Jokera Hamill od razu przypadł im do gustu.

Kevin Conroy opowiedział również o swoim ulubionym odcinku “Perchance to Dream”, a także o stresie jaki mu towarzyszył przy współpracy z Adamem Westem przy “Beware the Gray Ghost”.

Jeden z fanów zapytał Conroya o animowaną wersję “Batman: The Dark Knight Returns”. Pytanie bardzo zaskoczyło Kevina i Tarę, którzy w poszukiwaniu wskazówek spojrzeli na Bruce Timma.

“Nikt mi nic nie powiedział”, odparł Conroy.
“Bardzo mnie to złości”, odpowiedział fan.
“I powinno”, odparł żartobliwie Conroy, z czym oczywiście zgodził się tłum.

Timm ujawnił również, że chcieli by w jednym z odcinków pojawiła się Nocturna.
“W komiksach nie była wampirzycą, ale podobał nam się pomysł: Batman i wampiry. Pomysł ten nie spodobał się jednak wtedy FOX”, powiedział Timm, zwracając uwagę jak wielką popularnością cieszą się obecnie wampiry.

Źródło: CBR

PRZECZYTAJ TAKŻE:

Premiera filmu "The Batman" za
dni
4
4
2
godzin
2
3
minut
0
2
sekund
1
7
Kalendarium
Sonda

Co sądzisz o Batmobilu z "The Batman"?

  • Podoba mi się (57%, Głosów: 55)
  • Za mało Batmanowy (28%, Głosów: 27)
  • To nie Bamtobil (15%, Głosów: 15)

Głosujących: 97

Galeria
6fdf787e v6uaclwb 6667b7cb 1f5eedde 93101ea4 6d42b0e8
Komiksowe Top 5