Zapewne informacje będą znikać z serwisów internetowych w tempie ekstremalnym, gdyż z pewnością Christopher Nolan nie życzyłby sobie, aby tak istotny aspekt jego najnowszego filmu wyciekł do sieci. W rozwinięciu na odważnych czeka fotka z planu filmowego, która ujawnia tajemniczą i prawdziwą postać, w którą się wciela Joseph Gordon-Levitt.

Niektóre z przewidywań fanów okazały się prawdziwe – młody aktor zagra Jokera, który powraca w finale trylogii. Fotograf, któremu udało uchwycić się to ujęcie udostępnił także bardzo szczegółowy opis sceny, której był świadkiem i zdradza on istotne wątki fabularne, w tym częściowo zakończenie filmu. Dlatego też poniższy spoiler czytacie na własną odpowiedzialność:

POKAŻ SPOILER

UPDATE

Pojawiło się kolejne zdjęcie z planu. Wcześniej nie zostało opublikowane przez fotografa ze względu na rozmazanie. Jak w przypadku teasera, czy prologu, posty z tą informacją są szybko usuwane z forum SHH przez ich moderatorów i administratorów, ze względu na groźby Warner Bros. Kliknijcie, aby powiększyć:

Źródło: Forum SHH

PRZECZYTAJ TAKŻE:

10 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Dałem się wkręcić, przyznaję 🙂 Szkoda tylko, że od razu się przyznajecie do żartu. Mogę się założyć, że niejeden serwis filmowy umieściłby taka rewelacje na stronie głównej 🙂 Jak zrobiliscie zdjęcie? Digital painting czy fotomontaz?

Dziś 1 kwietnia! O Jezu! a ja już zamarłem po przeczytaniu newsa i myślałem: “NOLAN ! COŚ TY ZROBIŁ?!!!”

Chciałbym żeby to nie był żart.

Wy ch***** ****** ****** ******…uwierzyłem przez moment i cieszyłem się jak dziecko:<

dodać jednak muszę, że fotomontaż genialnie wam się udał, b nawet nie kojarzyłem zdjęcia, na którym Bane stoi w takiej pozycji… a co do powrotu Jokera to powiem tyle, że Heath jest akurat niezastąpiony i lepiej by było, gdyby ten Blake, którego gra Joseph, tylko naśladował Jokera.

Już tyle lat siedze na batcave, że zawsze wchodząc 1 kwietnia oczekuje takiego newsa. 😛

Więc co w tym jest prawdziwego..;P

Hehe! 😀 Fotki jakoś mnie nie wkręciły, bo jak je zobaczyłem to uznałem że to z jakiegoś fan filmu bo jakiś cherlawy Bane, ale pomysł niezły

OOO dla chcącego nic trudnego 😀 znalazłem źródło 😀 Zobaczcie tutaj

ok nie wstawił się link 🙂 admini to z moderują mam nadzieję 😀
http://s169.photobucket.com/profile/godwifxtc/index

już za:
dni
3
6
6
godzin
0
1
minut
4
9
sekund
0
1
Kalendarium
Sonda

Twoja reakcja na zwiastun "The Batman"?

  • Wow! (74%, Głosów: 93)
  • Może być (20%, Głosów: 25)
  • Nie moje klimaty (6%, Głosów: 8)

Głosujących: 126

Galeria
eith8tquwaebc7y eiswqqpu8ae7pfe eitajeyxcamy44d eiskztkxgaeboee seasonthreeposter01 ehuzjvbx0airuls
Komiksowe Top 5