Podczas odbywającej się kolejnej edycji Festiwalu Komiksowa Warszawa ze stoiska Egmontu można było dowiedzieć się kilku rzeczy na temat zbliżających się premier komiksowych z Batmanem w Polsce.
Tak oto w lipcu tego roku, w twardych oprawach i przed premierą „The Dark Knight Rises” pojawią się takie komiksy jak „Powrót Mrocznego Rycerza” (kolekcja „Mistrzowie Komiksu”) z tłumaczeniem zrobionym od nowa, „Batman: Najlepsze opowieści” oraz „Batman: Nawiedzony Rycerz”. Potwierdzono również dodruk albumu „Joker”, który niedawno znowu pojawił się w ofertach sklepowych. Nie ma jednak takich planów jeśli chodzi o „Batman: Zabójczy Żart”. Ponowne wydanie „Batman: Rok Pierwszy” była tylko plotką.

Z kolei po festiwalu przewijała się inna, bardzo ciekawa wieść, którą należy traktować na razie jako plotkę – prawdopodobnie jeszcze tej jesieni w Polsce ukaże się wydanie zbiorcze „The Court of Owls”, które zawiera pierwszych 6 zeszytów z nowej serii „Batman” pisanej przez Scotta Snydera po odświeżeniu uniwersum DC. Scenarzysta  ma być również prawdopodobnym gościem na kolejnej edycji Międzynarodowego Festiwalu Komiksu i Gier w Łodzi.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

Jedna odpowiedź na „Batman w Polsce – rok 2012

  • BatArt pisze:

    „The Court of Owls” to chyba faktycznie plotka. Wydanie zbiorcze ukazało się co dopiero w USA, poza tym zawiera 7 zeszytów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

dni
2
8
godzin
0
9
minut
3
3
sekund
5
1
Kalendarium
Sonda

Najlepszy plakat z "The Dark Knight Rises" (postacie)

Forum
Już wkrótce
  • Gotham 4x05 - 19 Paź 2017,
  • Batman kontra Dwie Twarze (DVD) - 25 Paź 2017,
  • Justice League: Action, Sezon 1, Część 1 (2DVD) - 25 Paź 2017,
  • Batgirl: Rok Pierwszy (WKKDC) - 01 Lis 2017,
Komiksowe Top 5