Forum
Już wkrótce
  • Harley Quinn 1x01 - 29 Lis 2019,
  • "Batman v Superman: Świt sprawiedliwości" w TVN - 29 Lis 2019, 20:00
  • "Batman v Superman: Świt sprawiedliwości" w TVN - 01 Gru 2019, 00:55
  • "Lego Batman" - 01 Gru 2019, 15:20

Christopher Nolan wielokrotnie powtarzał, że na “The Dark Knight Rises” kończy z Batmanem, ale ze względu na fakt, że zaangażowany jest w produkcję nowego filmu o Supermanie, wiele osób liczyło, że reżyser w jakiś sposób zaangażuje w kolejną serię o Mrocznym Rycerzu lub w film o Justice League. Nic takiego nie będzie miało jednak miejsca. W jednym z ostatnio udzielonym wywiadzie reżyser wyraźnie stwierdził, że nie zamierza się angażować w żaden z tego typu projektów.

Skończyliśmy z Batmanem. To jest koniec naszej interpretacji tej postaci. Batman przeżyje nas wszystkich a nasza interpretacja jest nasza. Oczywiście uważamy ją za kompletną i skończoną. Wspaniałe w Batmanie jest to, że następne pokolenia mogą go interpretować na swój sposób i Warner będzie musiał w przyszłości zadecydować co z nim zrobi. Powiedzieliśmy już swoje w tym temacie. Nie zamierzam robić niczego więcej i niczego związanego z Justice League.

Także Christian Bale zdradził, że nikt się z nim nie kontaktował w sprawie ponownego zagrania Batmana.

Najbliżej nakręcenia “Justice League” był George Miller. W projekt zaangażowanych było wiele aktorów, ale także raczej, żaden z nich nie będzie brany pod uwagę przy kolejnym podejściu do filmu o superbohaterach DC Comics. Megan Gale, która miała zagrać u Millera Wonder Woman w jednym z wywiadów stwierdziła, że nie spodziewa się by Warner Brothers ponownie zaproponowało jej rolę Amazonki. Zastanawia się również kto zostanie wybrany na reżysera, bo George Miller w najbliższych okresie będzie bardzo zajęty m.in. przy realizacji nowego “Mad Maxa”.

Źródła: CBM, WGN TV, Moviehole

PRZECZYTAJ TAKŻE:

Polska premiera filmu "Birds of Prey" za
dni
9
8
godzin
0
9
minut
1
7
sekund
4
9
Kalendarium
Galeria
f6ba0796 batwoman-season-1-gallery-poster-sophie-01 batwoman-season-1-gallery-poster-mary-01 batwoman-season-1-gallery-poster-luke-01 batwoman-season-1-gallery-poster-kate-01 batwoman-season-1-gallery-poster-jacob-01