BatmanDzisiaj odbył się specjalny pokaz “The Dark Knight Rises” dla około 50 krytyków. Po sensie reakcje widzów były bardzo pozytywne. Najnowszy film Christophera Nolana został nagrodzony owacjami na stojąco.

Nie brakuje również opinii, że “The Dark Knight Rises”, to najlepsza część trylogii Nolana.

Źródło: CBM

PRZECZYTAJ TAKŻE:

8 Responses to Owacje na stojąco po pokazie “The Dark Knight Rises” dla dziennikarzy

 • Juby pisze:

  I WANT IT NOW!

 • russ pisze:

  NA TO CZEKAŁEM NA TO CZEKAŁEM NA TO CZEKAŁEM. TERAZ JUŻ JESTEM SPOKOJNY, UFF ALE ULGA. 😀

 • russ pisze:

  To znowu ja, tak jestem podjarany tą wiadomością, teraz przeczytałem na stronie CMB wszystkie recenzje (na razie są dwie) i jedynym małą skazą jest zdanie że niektóre elementy są kontrowersyjne, mnie to zapewne nie będzie przeszkadzać (jeżeli dobrze będzie wplecione w opowieść) innymi słowy niech zabijają sobie kogo tylko chcą, mam tylko nadzieje że nie zrazi to fanów.

 • MUK pisze:

  haha @ russ. Widze, że nie jestem sam (fanatyk) 😀

 • MUK pisze:

  No w komentach pod tym artem na CBM ktoś zamieścił rece ze spoilerami – cudem powstrzymałem się od przeczytania :mrgreen:

 • F pisze:

  @MUK – nie ma tam wielkich spoilerów, raczej odniesienie do jednej z plotek.

 • vz7 pisze:

  będzie epicko! Nolan by tego nie spier****. Tylko szkoda, że musimy czekac jeszcze 3 tygodnie :/

 • maszor pisze:

  uffff. zapowiada się pięknie.

  najpiękniejszy moment 2008r to fala recenzji zza oceanu mianujących TDK arcydziełem. najpierw miał być świetny aktor na Jokera – check. potem zaostrzając apetyt kampania reklamowa – double check. wreszcie gigantyczny sukces w kinach – check! na koniec, rewelacyjne recenzje – w momencie w którym TDK wystartował z 93% na RT wydawało się to zbyt piękne aby było prawdziwe. a jednak… no niestety piękną drogę do panteonu hollywood musiała popsuć ślepa i samolubna akademia która zignorowała TDK i to grubo! mam nadzieję że nauczyli się na błędach.

  to piękna informacja – co prawda jeszcze nie szaleję gdyż 50 recenzji to naprawdę nic. miałbym spore poczucie zawodu gdyby TDKR zebrało gorsze recenzje od Avengersów. nie dlatego że liczę się z opiniami zza oceanu (kilka razy się przejechałem – HP8, Artysta etc.) ale ten film i wszyscy ludzie którzy za nim stoją zasługuje na czysty sukces. nawet jeśli okaże się koszmarnym gniotem (w co wątpię w 99%) to i tak Nolan i ferajna zasługują na oklaski za to co sprowadzili z powrotem do kin na całym świecie. nie chodzi tylko o postać Mrocznego Rycerza – chodzi o frajdę z oczekiwania na film i oglądania go na wielkim (dosłownie największym) ekranie.

  ufff, to tyle. jak widać jaram siem niesamowicie. btw, od wczoraj są już bilety do kupienia. GO! 😛

The Batman już za:
dni
4
8
6
godzin
0
9
minut
0
3
sekund
0
0
Kalendarium
Galeria
ezbs9bgvcaevx4 eytg4yrvcaauqpj eyocejywoaefkwt jldaw-lex-super-suit jldaw-jl-ssquad-shark jldaw-group-firing
Komiksowe Top 5