Forum
Już wkrótce
  • Batman Black & White. Nigdy po trupie - 23 Wrz 2020,
  • Batman Black & White. Wieczna żałoba - 23 Wrz 2020,
  • Batman – Ostatni rycerz na Ziemi, tom 1 - 30 Wrz 2020,
  • Liga Sprawiedliwości – Szósty wymiar, tom 4 - 07 Paź 2020,

Na Hero Complex zamieszczono artykuł na “The Dark Knight Rises”, w którym nie zabrakło nowych zdjęć z planu, przedstawiających m.in. Christophera Nolana na tle filmowych dekoracji, oraz wypowiedzi aktorów.

W ramach odliczania do premiery najnowszego filmu o Batmanie magazyn Empire zamieścił na swoich stronach wywiady z Michaelem Caine’em i Garym’m Oldmanem, którzy wspominają jak przebiegała praca na planie całej trylogii Nolana.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

7 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Nie, błagam, na 3 focie znowu jakieś gówno typu sonar

To jest pewnie te źródło odnawialnej energii, w które zainwestował Wayne. Może przesadzili z jego kosmicznym wyglądzie, ale w “jedynce” mieliśmy wspaniałą brońa w “dwójce” sonar, więc w “trójce” też coś musi być. Ony nie było tego więcej…

Jak dla mnie to jest zryte, sonar był TOTALNIE zbędny w TDK a tylko spierdolił końcówkę filmu. Zaczynam coraz bardziej bać się o ten film.

Ciekawi mnie co jest na 1. zdjęciu, ktoś ma jakiś pomysł ?

Pisze pod zdjęciem, są to hangary

Hangary w Cardington, które już w TDK służyły jako studio(nawet nie wiem, czy obecnie Warner nie kręci tam większej ilości filmów), a ta mgła to chyba naturalna, nie na potrzeby filmu, choć sprawia takie wrażenie… No ewentualnie Nolan wykorzytsał wygląd studia z zewnątrz, żeby pokazać nową lokację w TDKR.

Design tej ‘bomby’ jest jak najbardziej ciekawy. Tylko pytanie, czy Nolan sam nie strzeli sobie w kolano, wprowadzając takie coś do swojego pseudo-realistycznego Nolanverse. Emiter i sonar mi nie przeszkadzały, bo przynajmniej pod względem wizualnym i funkcjonalnym nie robiły wrażenia jako coś totalnie z dupy wzięte, nierealistyczne. Z wyglądem tego reaktora, Krzysio jednak poszedł na całość – zobaczymy jak to będzie się prezentować w filmie.

już za:
dni
3
7
5
godzin
0
5
minut
0
1
sekund
0
1
Kalendarium
Sonda

Twoja reakcja na zwiastun "The Batman"?

  • Wow! (74%, Głosów: 93)
  • Może być (20%, Głosów: 25)
  • Nie moje klimaty (6%, Głosów: 8)

Głosujących: 126

Galeria
eith8tquwaebc7y eiswqqpu8ae7pfe eitajeyxcamy44d eiskztkxgaeboee seasonthreeposter01 ehuzjvbx0airuls
Komiksowe Top 5