Premiera „The Dark Knight Rises” na Blu-ray i DVD 4 grudnia

|

autor:

|

kategorie: ,

Znamy już oficjalną datę premiery „The Dark Knight Rises” na Blu-ray i DVD. Ostatnia części trylogii Nolana trafi do sprzedaży w USA 4 grudnia.

Wśród dodatków do wydania Blu-ray combo znajdą się m.in.:

  • Dokument o Batmobilach, w którym po raz pierwszy wszystkie 5 pojazdów Batmana zostanie pokazanych razem.
  • „Ending the Knight” – zestaw 17 materiałów, które ujawnią kulisy powstania „The Dark Knight Rises”, począwszy od starcia Batmana z Bane’em, a skończywszy na walce na ulicach miasta.

Na Blu-ray i DVD znajdzie się również materiał pt. „The Journey of Bruce Wayne”, a także zwiastuny i galerie zdjęć.

Źródło:
EW.com



5 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze
Inline Feedbacks
View all comments
KamPlayer
13 lat temu

Nieźle, już miałem w planach zakup trylogii a teraz już sam nie wiem 😛 Coś takiego na pułce wyglądałoby świetnie.

Izaiash
13 lat temu

He He, kusi co? No wygląda to bardzo fajnie. I cieszę się, że to już oficjalna data premiery BD/DVD. Nie mogę się doczekać.

Muk
13 lat temu

Ta maska jest uszkodzona 😕 Nie kupię tego…

Muk
13 lat temu

:mrgreen:

MorriS
13 lat temu

Moza dolacza SUPER GLUE w promocji sklejenia sobie uszkodzonej maski reszta kawalkow w opakowaniu 🙂 HA HA HA

dni
7
2
7
godzin
1
8
minut
1
5
sekund
0
4

Forum

Update



Już wkrótce

  • "Batman: Sekta" (WKDCBiZ) – 08 października 2025
  • "The Flash" w TVN – 10 października 2025
  • "Batman Detective Comics. Gothamski Nokturn: Intermezzo. Tom 4" – 15 października 2025
  • "Batman: Trybunał Sów" (DC Compact) – 15 października 2025
  • "Batman: Rok Pierwszy" (DC Compact) – 15 października 2025

Kalendarium

Ups, chyba jakiś klown wyrwał dzisiejszą kartkę z naszego kalendarza. Po więcej informacji odnośnie innych dat odsyłamy do działu kalendarium >>>

Sonda

Kto powinien być głównym złoczyńcą w „The Batman, Part II”?









Zobacz wyniki