Forum
Już wkrótce
  • "Batman v Superman: Świt sprawiedliwości" w HBO - 23 Lip 2018, 12:50
  • Człowiek, który się śmieje/Azyl Arkham (WKKDC) - 25 Lip 2018,
  • "Legion samobójców" w HBO2 - 25 Lip 2018, 10:40
  • "Legion samobójców" w HBO2 - 25 Lip 2018, 22:55

Jakiś czas temu zakończyliśmy nasz filmowo-serialowy konkurs o Batmanie i wyłoniliśmy zwycięzców. Po dłuższej zwłoce, dziś w końcu przyszła pora na małe podsumowanie i przedstawienie prawidłowych ODPOWIEDZI.
W naszej zabawie wzięło udział łącznie 36 osób. Zadaliśmy Wam 100 pytań testowych, które nie zawsze zawierały tylko jedną dobrą odpowiedź. Łącznie do zdobycia było 104 punkty, z czego aby zaliczyć kolokwium, trzeba było uzyskać nie mniej niż 53 (niestety nie udało się to jednej osobie z całego grona). Poniżej możecie zapoznać się ze skalą ocen w Naszej zabawie:

95-104 pkt – ocena bardzo dobry
84-94 pkt – ocena plus dobry
74-83 pkt – ocena dobry
63-73 pkt – ocena plus dostateczny
53-62 pkt – ocena dostateczny
poniżej 53 pkt – ocena niedostateczny

Pragniemy również poinformować, że każdy z uczestników otrzyma maila zwrotnego z uzyskanym wynikiem punktowym tudzież oceną.

Punktowaliśmy według kryterium: każda dobra odpowiedź warta była jeden punkt (to samo tyczy się pytań z dwoma poprawnymi odpowiedziami – za każdą poprawną też po punkcie). W przypadku zaznaczenia na przykład dwóch prawidłowych odpowiedzi i jednej błędnej uczestnik otrzymywał zero. W przypadku zaznaczenia tylko jednej z dwóch dobrych odpowiedz należał się punkt.
W jednym z naszych pytań (nr 11) pojawiła się mała niejasność dotyczącą ilości złoczyńców w odcinku serialu animowanego (Killer Croc, Joker, Pingwin, Poison Ivy, Two-Face). Na małym ekranie za jednego z nich podszył się Batman w związku z czym liczby 5 i 4 były niejako poprawne, lecz tylko razem. Ponieważ, różne osoby różnie to interpretowały, w przypadku gdy ktos zaznaczył wariant b (albo oba – niekiedy z komentarzem) przyznawaliśmy punkt. W przypadku innego pytania (nr 78), którego tematem były sutki uznawaliśmy odpowiedzi c i d (uczestnik otrzymywał punkt za każdą), chociaż to do ostatniego filmu Schumachera tak naprawdę przylgnęła powszechnie ta niesławna opinia.

Dwaj najlepsi uczestnicy konkursu uzyskali ex aequo takie same wyniki (96 punktów). W związku z tym o pierwszym miejscu zadecydował czas nadesłania odpowiedzi. Odnotowaliśmy niestety jedną osobę, która nadesłała zgłoszenie zaledwie dwie minuty po wyznaczonym czasie. Nie mogliśmy niestety zakwalifikować jej do walki o nagrody, a szkoda bo po sprawdzeniu okazało się, że to ona zajełaby trzecią lokatę.

Kończąc powyższe podsumowanie nie pozostaje Nam nic innego jak tylko podziękować za wspólną zabawę i zachęcić do kolejnych odsłon w niedalekiej przyszłości. Niedalekiej, ponieważ już niebawem planujemy na łamach BatCave zaproponować Wam udział w pewnym ciekawym plebiscycie. Ale o tym innym razem….

PRZECZYTAJ TAKŻE:

14 odpowiedzi na „Wielkie kolokwium z Batmana – podsumowanie konkursu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polska premiera filmu
"Młodzi Tytani: Akcja! Film" za
dni
1
7
godzin
1
2
minut
0
5
sekund
0
4
Sonda

Czy zamierzasz obejrzeć film "Młodzi Tytani: Akcja! Film"?

  • Raczej nie (28%, Głosów: 29)
  • Tak, w kinie (20%, Głosów: 21)
  • Nie, co to za film? (20%, Głosów: 21)
  • Poczekam na DVD/Blu-ray/VOD (17%, Głosów: 17)
  • Może jak będzie w TV (15%, Głosów: 15)

Głosujących: 103

Kalendarium
Galeria
star-labs-deleted-jl henry-cavill-superman-umbrella titans-robin titans-robin-fight dgtmg_qwsaavul6 dfzhghpx0aa4vho