Forum
Już wkrótce
  • Superman/Batman: Wrogowie Publiczni (WKKDC) - 21 Mar 2018,
  • Gotham 4x15 - 22 Mar 2018,
  • Gotham 4x16 - 29 Mar 2018,
  • "Liga Sprawiedliwości" (DVD/BD/4K) - 04 Kwi 2018,

Jakiś czas temu zakończyliśmy nasz filmowo-serialowy konkurs o Batmanie i wyłoniliśmy zwycięzców. Po dłuższej zwłoce, dziś w końcu przyszła pora na małe podsumowanie i przedstawienie prawidłowych ODPOWIEDZI.
W naszej zabawie wzięło udział łącznie 36 osób. Zadaliśmy Wam 100 pytań testowych, które nie zawsze zawierały tylko jedną dobrą odpowiedź. Łącznie do zdobycia było 104 punkty, z czego aby zaliczyć kolokwium, trzeba było uzyskać nie mniej niż 53 (niestety nie udało się to jednej osobie z całego grona). Poniżej możecie zapoznać się ze skalą ocen w Naszej zabawie:

95-104 pkt – ocena bardzo dobry
84-94 pkt – ocena plus dobry
74-83 pkt – ocena dobry
63-73 pkt – ocena plus dostateczny
53-62 pkt – ocena dostateczny
poniżej 53 pkt – ocena niedostateczny

Pragniemy również poinformować, że każdy z uczestników otrzyma maila zwrotnego z uzyskanym wynikiem punktowym tudzież oceną.

Punktowaliśmy według kryterium: każda dobra odpowiedź warta była jeden punkt (to samo tyczy się pytań z dwoma poprawnymi odpowiedziami – za każdą poprawną też po punkcie). W przypadku zaznaczenia na przykład dwóch prawidłowych odpowiedzi i jednej błędnej uczestnik otrzymywał zero. W przypadku zaznaczenia tylko jednej z dwóch dobrych odpowiedz należał się punkt.
W jednym z naszych pytań (nr 11) pojawiła się mała niejasność dotyczącą ilości złoczyńców w odcinku serialu animowanego (Killer Croc, Joker, Pingwin, Poison Ivy, Two-Face). Na małym ekranie za jednego z nich podszył się Batman w związku z czym liczby 5 i 4 były niejako poprawne, lecz tylko razem. Ponieważ, różne osoby różnie to interpretowały, w przypadku gdy ktos zaznaczył wariant b (albo oba – niekiedy z komentarzem) przyznawaliśmy punkt. W przypadku innego pytania (nr 78), którego tematem były sutki uznawaliśmy odpowiedzi c i d (uczestnik otrzymywał punkt za każdą), chociaż to do ostatniego filmu Schumachera tak naprawdę przylgnęła powszechnie ta niesławna opinia.

Dwaj najlepsi uczestnicy konkursu uzyskali ex aequo takie same wyniki (96 punktów). W związku z tym o pierwszym miejscu zadecydował czas nadesłania odpowiedzi. Odnotowaliśmy niestety jedną osobę, która nadesłała zgłoszenie zaledwie dwie minuty po wyznaczonym czasie. Nie mogliśmy niestety zakwalifikować jej do walki o nagrody, a szkoda bo po sprawdzeniu okazało się, że to ona zajełaby trzecią lokatę.

Kończąc powyższe podsumowanie nie pozostaje Nam nic innego jak tylko podziękować za wspólną zabawę i zachęcić do kolejnych odsłon w niedalekiej przyszłości. Niedalekiej, ponieważ już niebawem planujemy na łamach BatCave zaproponować Wam udział w pewnym ciekawym plebiscycie. Ale o tym innym razem….

PRZECZYTAJ TAKŻE:

14 odpowiedzi na „Wielkie kolokwium z Batmana – podsumowanie konkursu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

NA DVD, BLU-RAY i 4K OD
4 KWIETNIA
Kalendarium
Sonda

Którą polską wersję językową "Justice League" na DVD/Blu-ray/4K preferujesz?

Zobacz wyniki

Galeria
gotham-416_011 gotham-416_010 gotham-416_009 gotham-416_008 gotham-416_007 gotham-416_006