Armie Hammer już raz miał okazję przywdziać kostium Nietoperza pracując przy filmie o Justice League w reżyserii George’a Millera. Projekt ten został jednak zawieszony i nigdy nie dowiedzieliśmy się mógł być Batmana w wykonaniu Hammera. Jednak nie wszystko stracone. Po ostatnich sukcesach w takich produkcjach jak “The Social Network” i “Mirror Mirror”, oraz w udziale w mającym wkrótce premierę “The Lone Ranger” Armie Hammer ponownie znalazł się w kręgu zainteresowań Warner Bros.

Według informacji jakie od zaufanego źródła otrzymał serwis Moviehole.net Armie Hammer znajduje się obecnie na szczycie listy kandydatów do zagrania młodego Batmana w “Justice League”, do którego scenariusz ukończył już Will Beale.

Moviehole domniemywa także, że Hammer może być tylko Batmanem w “uniwersum JL”, co by oznaczało, że jest możliwość, że inny aktor zostanie wybrany do roli Mrocznego Rycerza w oddzielnych filmach z udziałem bohatera Gotham City.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

3 Responses to Armie Hammer ma szansę zostać nowym Batmanem

  • v!ncent pisze:

    No kogoś chyba popie***ło

  • GabbaGabbaHey pisze:

    Z tego co ja pamiętam kiedyś Jamie Foxx był na liście kandydatów do roli Two-Face’a, Eddie Murphy miał zagrać Riddlera w “TDKR”, a Jon Hamm miał zagrać nowego Supermana. Jak na razie to są tylko plotki więc proponuje się wyluzować 😛 .

  • someone pisze:

    Jon Hamm nadaje się na Supermana…

The Batman już za:
dni
4
5
3
godzin
1
1
minut
1
3
sekund
0
4
Kalendarium
Galeria
ebmw8kxxsaehgv5 ebipqjrxkaaqhqz ebipqjrwsay8pu2 103432560 ba 943849343455