W ramach Montegrappa’s Cult Collection słynna włoska firma Montegrappa wspólnie z Warner Bros. Consumer Products przygotowała specjalną kolekcję dla fanów Batmana. Pakiet zawiera 3-częściowe wieczne pióro, zegarek i spinki do mankietów. Całość zapakowana jest w eleganckim pudełku nawiązującym do Mrocznego Rycerza.

Batman - Montegrappa


Pióro jest wykonane z aluminium z czarnym anodyzowanym wykończeniem. Całość ma w wielu miejscach wygrawerowane symbole nietoperza w tym na stalówce.

Batman - Montegrappa

Zegarek oparty jest na produktach z serii Montegrappa NeroUno. Pokryty jest 42mm wodoodpornej stali nierdzewnej. Logo Batmana znajduje się na godzinie 12. Więcej nietoperzy otacza tarczę zegarka. Mechanizm to szwajcarska Ronda, która trzyma się na nadgarstku za pomocą czarnego paska z powłoki węglowej z klamrą z PVD.

Batman - Montegrappa

Dopełnieniem zestawu są spinki do mankietów, które zawierają owalne logo Batman – efekt 3D uzyskany jest przez wycięcia na powierzchni z włókna węglowego.

Batman - Montegrappa
Batman - Montegrappa

Całość zapakowana jest w eleganckie, metalowe pudełko, na którym znajduje się wycięte z czarnego szkła logo Batmana. W środku zaś znajduje się specjalny art autorstwa Jim Lee.

Do gwiazdki jeszcze niespełna 11 miesięcy, ale fani Batmana już pewnie wiedzą co chcieliby dostać.

Źródła: MTV, Montegrappa

PRZECZYTAJ TAKŻE:

3 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

wow, świetna sprawa 🙂 …ale pewnie cena będzie bardzo demotywująca 😛 🙁

Cena? Około 15 000 zł. Przy okazji- to mój debiut na Batcave. Paweł jestem-miło mi.

już za:
dni
4
0
7
godzin
1
9
minut
4
4
sekund
4
7
Kalendarium
Galeria
esdiv23wmaif8uk er8gzwjxuaqtxrf bw_s2x02_008 bw_s2x02_007 bw_s2x02_006 bw_s2x02_005