Forum
Już wkrótce
  • Batman – Ostatni rycerz na Ziemi, tom 1 - 30 Wrz 2020,
  • Liga Sprawiedliwości – Szósty wymiar, tom 4 - 07 Paź 2020,
  • Lewiatan - 07 Paź 2020,
  • Uniwersum DC według Mike`a Mignoli - 07 Paź 2020,

Legends of the KnightFani Batmana nie tylko tworzą różne fanfilmy, ale także przygotowują dokumenty o swoim ulubionym bohaterze.

“Legends of the Knight” to pełnometrażowy dokument non-profit o sile opowieści pozytywnie wpływających na nasze życie i świat wokół nas. Wyrażamy to przez pryzmat jednego z najbardziej popularnych bohaterów naszych czasów – Batmana.

Od wielu dekad, Mroczny Rycerz motywuje ludzi na całym świecie do walki i przezwyciężenia przeszkód, by pomóc i zachęcić młodych ludzi, albo by być istotnym czynnikiem przyczyniającym się do rozwoju społeczności. Jego spuścizna była również motorem napędowym, który połączył nas ze sobą, odkrywając w naszych wnętrzach bohatera.

“Legends of the Knight” to inspirujący dokument, który opowiada o tym, co Batman odkrył w nas i o heroicznej mocy opowieści zmieniającej świat.

Wierzymy, że ten film trafi do ludzi w każdym wieku i z różnych środowisk, i da im motywację do wypełniania życia heroicznymi opowieściami. Jesteśmy zobowiązani umożliwić by tak wiele osób, jak to możliwe zobaczyło gotowy film.

Naszym celem jest inspirowanie wszystkich, na tej planecie, którzy kochają Batmana, ucieleśniają jego ducha, angażują się na świecie, i starają się coś zmienić.

Razem, jesteśmy BATMANEM!

Produkcja “Legends of the Knight” jest już blisko ukończenia, ale twórcy potrzebują jeszcze finansowego wsparcia by wszystko przygotować. Więcej szczegółów na temat co udało się już zrobić i na co potrzebne są fundusze znajdziecie pod tym adresem.

Więcej informacji o “Legends of the Knight” znajdziecie na oficjalnej stronie www.WEareBATMAN.com

PRZECZYTAJ TAKŻE:

już za:
dni
3
7
0
godzin
0
8
minut
5
2
sekund
1
5
Kalendarium
Sonda

Twoja reakcja na zwiastun "The Batman"?

  • Wow! (74%, Głosów: 93)
  • Może być (20%, Głosów: 25)
  • Nie moje klimaty (6%, Głosów: 8)

Głosujących: 126

Galeria
eith8tquwaebc7y eiswqqpu8ae7pfe eitajeyxcamy44d eiskztkxgaeboee seasonthreeposter01 ehuzjvbx0airuls
Komiksowe Top 5