Batman i FlashTV Guide ujawniło obsadę animowanego filmu “Justice League: The Flashpoint Paradox”. Wiadomo już, że głosu Batmanowi w alternatywnej rzeczywistości użyczy znany z “Chirurgów” (“Grey’s Anatomy”) i “Rzymu” Kevin McKidd. W roli Flasha, który jest sprawcą całego zamieszania, usłyszymy natomiast Justina Chambersa. C. Thomas Howell użyczy swojego głosu głównemu złoczyńcy profesorowi Zoomowi.

Kevin Conroy – Batman
Kevin McKidd – post-Flashpoint Batman
Michael B. Jordan – Cyborg
Cary Elwes – Aquaman
Vanessa Marshall – Wonder Woman
Nathan Fillion – Green Lantern
Justin Chambers – Flash
C. Thomas Howell – Professor Zoom
Sam Daly – Superman
Ron Perlman – Slade Wilson
Danny Huston – generał Lane
Dana Delany – Lois Lane

Kiedy podróż w czasie pozwala na naprawę złej przeszłości dla Flasha i jego rodziny, efekty tego wydarzenia są katastrofalne i doprowadzają do powstania alternatywnej rzeczywistości, gdzie Justice League nigdy nie powstała i nikt nie słyszał nawet o Supermanie. Z pomocą bardziej mrocznego i brutalniejszego Batmana oraz Cyborga, Flash musi przywrócić do porządku linię czasu w trakcie wojny prowadzonej pomiędzy Amazonkami Wonder Woman i mieszkańcami Atlantydy Aquamana. Dzięki zabierającej dech w piersi akcji oraz gwiazdorskiej obsadzie ta odważna i pełna emocji wizja zmieni na zawsze wizerunek Uniwersum DC.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

3 odpowiedzi na „Znamy obsadę “Justice League: The Flashpoint Paradox”

Premiera filmu "Joker" za
dni
2
2
8
godzin
2
1
minut
2
0
sekund
3
4
Kalendarium
Galeria
dztryclvsaaaufs bishoujo-catwoman_05 bishoujo-catwoman_04 bishoujo-catwoman_03 bishoujo-catwoman_02 bishoujo-catwoman_01