"Batman: Black and White #1"Wrzesień tego roku nie przyniesie tylko okładek 3D oraz miesiąca złoczyńców. W tym samym czasie zadebiutuje także nowa miniseria, na łamach której powróci znana także polskiemu czytelnikowi seria komiksów – “Batman: Black and White“. Dla przypomnienia, formuła “Black and White” polegała na przedstawianiu krótkich niekanonicznych historyjek przez wielu różnych scenarzystów oraz rysowników w czerni i bieli.

Pierwszy numer z sześciu posiadać będzie 48 stron, a jego cena okładkowa wynosi 4,99$. Pojawią się w nim następujący scenarzyści: Chip Kidd, Neal Adams, Joe Quinones, Maris Wicks, John Arcudi oraz Howard Mackie. Oprawą wizualną zajmą się Michael Cho, Neal Adams, Joe Quinones, Sean Murphy i Chris Samnee. Okładkę Marca Silvestriego do pierwszego numeru w pełnym rozmiarze znajdziecie klikając na miniaturę w newsie lub tutaj.

Źródło: MTV Geek

PRZECZYTAJ TAKŻE:

2 odpowiedzi na „Powrót “Batman: Black and White”!

  • BatArt pisze:

    Pierwsza seria Black & White (wydana w Polsce jeszcze przez TM-Semic) była kapitalna. Druga (wydana przez Egmont) była już gorsza a trzecia, nie wydana w naszym kraju, nie zrobiła już na mnie żadnego wrażenia. Miałem wrażenie, że z biegiem czasu historyjki były coraz częściej robione na siłę. Dlatego sceptycznie podchodzę do tego pomysłu.

  • B 180 fan pisze:

    Wow! Super sprawa! Nie dość, że teraz wychodzi na papierze cyfrowy LEGENDS OF THE DARK KNIGHT, to teraz jeszcze to. Awwww yeah!!

Premiera filmu "Joker" za
dni
2
2
8
godzin
1
6
minut
2
2
sekund
4
3
Kalendarium
Galeria
dztryclvsaaaufs bishoujo-catwoman_05 bishoujo-catwoman_04 bishoujo-catwoman_03 bishoujo-catwoman_02 bishoujo-catwoman_01