Forum
Już wkrótce
 • "Lego Batman: Film" w HBO2 - 15 Sie 2018, 10:00
 • "Batman v Superman: Świt sprawiedliwości" w HBO2 - 15 Sie 2018, 14:15
 • "Legion samobójców" w HBO2 - 16 Sie 2018, 21:35
 • "Legion samobójców" w HBO2 - 17 Sie 2018, 14:35

Batman w "The Dark Knight Rises"W rozmowie z Hey U Guys David Goyer potwierdził, że w uniwersum Zacka Snydera jest Bruce Wayne, ale bynajmniej nie jest to ta sama postać co w trylogii Christophera Nolana. Tym samym mamy już pewność, że w “Justice League” pojawi się zupełnie nowy Batman. O czym Goyer i Snyder już kilkakrotnie rozmawiali. Jednak jakiekolwiek decyzje zapadną dopiero za kilka tygodni, po tym jak będzie wiadomo jak spisał się “Man of Steel”. Warner Bros. liczy na sequele, w które będą początkiem tworzenia wspólnego uniwersum, w którym widzowie będą mogli spotkać Batmana, Wonder Woman, czy Justice League.

Do tej pory kilka prób realizacji filmowej Justice League z różnych powodów się nie udało. Obecnie wg słów Goyera Warner Bros. liczy, że po tym jak na nowo udało się wprowadzić z wielkim sukcesem Batmana, to samo uda się z Supermanem, a jeśli się uda, to oznacza, że można będzie również osiągnąć sukces z innymi bohaterami, takimi jak Wonder Woman, czy Flash.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

4 odpowiedzi na „W filmowej “Justice League” będzie nowy Batman

 • arti682 pisze:

  Moim zdaniem Batman w filmach Nolana był dobrze zrobioną postacią.Jednak w JL można by było zrobić równie dobrą,a nawet lepszą.

 • AntyDoctus pisze:

  Z Wonder Woman nie da się osiągnąć żadnego sukcesu, bo ta postać z góry jest już skazana na porażkę. Szkoda że w nowym DC nie wymazano jej ze składu JL, może byłby wtedy pretekst żeby jej nie umieszczać w filmie.

 • Mr. ?? pisze:

  Nowy Batman jestem za, tylko żeby był to Batman w stylu gier Arkham City / Aslum i komiksów typu No Man’s Land, Batman który twardy i inteligentny a nie mięczak w stylu filmowego TDKR który poddaje się na osiem lat.
  Zamiast WW wolał bym Black Canary lub Huntress.
  No i Green Arrow lub Ted / Blue Beetle zamiast kiczowatego Green Lanterna

 • arti682 pisze:

  Fakt-Batman powinien być brutalny(bez przesady) ,mroczny i inteligentny.Co do wypowiedzi AntyDocusa-moim zdaniem WW jest nieodzownym elementem JL.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

"Młodzi Tytani: Akcja! Film"
w kinach od
10.08.2018


Premiera filmu "Joker" za
dni
4
1
4
godzin
0
2
minut
3
6
sekund
1
8
Sonda

Jak oceniasz film "Młodzi Tytani: Akcja! Film"?

Zobacz wyniki

Kalendarium
Galeria
am_27187823783278234834 dkegrpfuyaagdyi dkegykhu8aib502 ttg-trl-028 ttg-sxsw-122 ttg-sxsw-038
Komiksowe Top 5