Forum
Już wkrótce
 • "Batman Begins" 4K - 17 Sty 2018,
 • "The Dark Knight" 4K - 17 Sty 2018,
 • "The Dark Knight Rises" 4K - 17 Sty 2018,
 • "Heath Ledger - to ja" w Planete+ - 20 Sty 2018, 20:20

Batman w "The Dark Knight Rises"W rozmowie z Hey U Guys David Goyer potwierdził, że w uniwersum Zacka Snydera jest Bruce Wayne, ale bynajmniej nie jest to ta sama postać co w trylogii Christophera Nolana. Tym samym mamy już pewność, że w “Justice League” pojawi się zupełnie nowy Batman. O czym Goyer i Snyder już kilkakrotnie rozmawiali. Jednak jakiekolwiek decyzje zapadną dopiero za kilka tygodni, po tym jak będzie wiadomo jak spisał się “Man of Steel”. Warner Bros. liczy na sequele, w które będą początkiem tworzenia wspólnego uniwersum, w którym widzowie będą mogli spotkać Batmana, Wonder Woman, czy Justice League.

Do tej pory kilka prób realizacji filmowej Justice League z różnych powodów się nie udało. Obecnie wg słów Goyera Warner Bros. liczy, że po tym jak na nowo udało się wprowadzić z wielkim sukcesem Batmana, to samo uda się z Supermanem, a jeśli się uda, to oznacza, że można będzie również osiągnąć sukces z innymi bohaterami, takimi jak Wonder Woman, czy Flash.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

4 odpowiedzi na „W filmowej “Justice League” będzie nowy Batman

 • arti682 pisze:

  Moim zdaniem Batman w filmach Nolana był dobrze zrobioną postacią.Jednak w JL można by było zrobić równie dobrą,a nawet lepszą.

 • AntyDoctus pisze:

  Z Wonder Woman nie da się osiągnąć żadnego sukcesu, bo ta postać z góry jest już skazana na porażkę. Szkoda że w nowym DC nie wymazano jej ze składu JL, może byłby wtedy pretekst żeby jej nie umieszczać w filmie.

 • Mr. ?? pisze:

  Nowy Batman jestem za, tylko żeby był to Batman w stylu gier Arkham City / Aslum i komiksów typu No Man’s Land, Batman który twardy i inteligentny a nie mięczak w stylu filmowego TDKR który poddaje się na osiem lat.
  Zamiast WW wolał bym Black Canary lub Huntress.
  No i Green Arrow lub Ted / Blue Beetle zamiast kiczowatego Green Lanterna

 • arti682 pisze:

  Fakt-Batman powinien być brutalny(bez przesady) ,mroczny i inteligentny.Co do wypowiedzi AntyDocusa-moim zdaniem WW jest nieodzownym elementem JL.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

W KINACH OD
17 LISTOPADA
Kalendarium
Sonda

Najbardziej oczekiwany film animowany związany z Batmanem w roku 2018

Zobacz wyniki

Galeria
suicide-squad-group-costume sshtp-zoom_-_embed_2018 sshtp-waller-and-squad_copy_-_h_2018 sshtp-deadshot_-_embed_2018 sshtp-amanda_waller_-_embed_2018_0 gbg_0015
Komiksowe Top 5