Forum
Już wkrótce
  • Nowa Granica, część 1 (WKKDC) - 02 maja 2018,
  • Gotham 4x20 - 03 maja 2018,
  • Nowa Granica, część 2 (WKKDC) - 16 maja 2018,
  • Liga Sprawiedliwości – Ponadczasowi, tom 3 - 17 maja 2018,

David GoyerDavid Goyer podczas premiery “Man of Steel” w Nowym Jorku udzielił wywiadu MTV News.

Naszym zamiarem jest by, w przypadku sukcesu, “Man of Steel” był zerowym numerem, od tego momentu możliwe jest rozszerzanie w kolejnych potencjalnych filmach wspólnego uniwersum. W naszym świecie, świecie “Man of Steel”, Zack [Snyder] mówił o tym, że sugerujemy, że w tym świecie istnieją inni superbohaterowie. Ale nie wiem czy już się pokazali. Chodzi o to, że Superman jest pierwszym [superbohaterem]. Mogą być osoby, które pomagają innym, ale nie noszą kostiumów, i wtedy pojawia się Superman, który prezentuje się światu. Swoim ujawnieniem zmienia wszystko.

Filmy z serii “The Dark Knight” nie należą do tego uniwersum. Zack [Snyder] wypowiadał się o tym publicznie. Faktem jest, że mamy logo Wayne Industries na satelicie, Bruce Wayne istnieje w tym uniwersum. Lex Luthor istnieje w tym uniwersum. Inni metaludzie istnieją w tym uniwersum, więc jest nadzieja. W zależności jak poradzi sobie [“Man of Steel”], to będziemy mogli zrealizować inne projekty.

Zapytany o “Justice League”, Goyer odpowiedział:
Gdym dostał taką propozycję, nie odmówiłbym. No cóż, co można zrobić po Batmanie i Supermanie? Jak możesz siebie przebić? Nie mogę po czymś takim wrócić do Metamorpho?

PRZECZYTAJ TAKŻE:

2 odpowiedzi na „Więcej szczegółów na temat “Justice League” od Davida Goyera

  • arti682 pisze:

    No cóż,bardzo wiele niewiadomych.Trzeba czekać.

  • Zdzichu pisze:

    Zanim powstanie JL to chyba się dorobię dzieci i z nimi będę chodził na te filmy do kina, bo tak co roku lub co dwa lata będą wprowadzać bohaterów to nie wcześniej niż za 10 lat się to wszystko połączy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

NA DVD, BLU-RAY i 4K OD
4 KWIETNIA
Kalendarium
Galeria
gotham-420_012 gotham-420_011 gotham-420_010 gotham-420_009 gotham-420_008 gotham-420_007