Fani Batmana zapewne chcieliby, żeby któryś z bohaterów Gotham City doczekał się własnego serialu telewizyjnego, ale chociaż ostatnio produkcje z komiksowymi bohaterami odnoszą sukces, to kolejnym herosem, który ma szanse na dłużej zagościć na małych ekranach ma być Flash. Serial z jego przygodami przygotowują twórcy „Arrow” Greg Berlanti i Andrew Kreisberg oraz reżyser David Nutter. Scenairusz do pilotowego odcinka ma przygotować Geoff Johns oraz Greg Berlanti i Andrew Kreisberg. Flash miałby jednak najpierw gościnnie pojawić się w „Arrow”, a dopiero później dostać własny serial.

Nie wiadomo jak telewizyjne plany wobec Flasha, współgrają z przygotowywaną filmową wersją „Justice League”, czy też oddzielnym filmie z Flashem o którym także się wspomina. Wstrzymane zostały natomiast prace nad przygotowane przez CW kolejną wersją serialu z Wonder Woman.

Update:
Mark Pedowitz z CW zdradził, że serialu Flashem będzie Barry Allen. Prace nad „Wonder Woman” zostały zaś wstrzymane ze względu na to, że twórcy chcieli znaleźć właściwy sposób na podejście do tej bohaterki, ale im się nie udało. Nie miało to nic wspólnego z planami dotyczącymi pojawienia się Wonder Woman na dużym ekranie. Jako, że nie ma konfliktów pomiędzy światek bohaterów DC Comics w telewizji i w kinie, to cały czas Greg Berlanti pracuje na filmem „Flash”, który miałby wejść na ekrany kin w 2016 roku.

Źródła: Deadline, CBM

PRZECZYTAJ TAKŻE:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

dni
2
6
godzin
1
9
minut
0
0
sekund
4
0
Kalendarium
Sonda

Najlepszy plakat z "The Dark Knight Rises" (postacie)

Forum
Już wkrótce
  • Batman kontra Dwie Twarze (DVD) - 25 Paź 2017,
  • Justice League: Action, Sezon 1, Część 1 (2DVD) - 25 Paź 2017,
  • Gotham 4x06 - 26 Paź 2017,
  • Batgirl: Rok Pierwszy (WKKDC) - 01 Lis 2017,
Komiksowe Top 5