Forum
Już wkrótce
  • Batman – Wojna Żartów z Zagadkami, tom 4 - 21 Lis 2018,
  • Punkt Krytyczny (WKKDC) - 28 Lis 2018,
  • "Młodzi Tytani Akcja! Film" - 28 Lis 2018,
  • "Młodzi Tytani: Akcja. Back to School" - 28 Lis 2018,

Tyler HoechlinCo prawda serwis CosmicBookNews.com nie należy do najlepszych źródeł, to jednak warto wspomnieć o każdym potencjalnym kandydatacie do roli Batmana.

Według ekskluzywnych źródeł CBN na zdjęcia próbne, u boku Henry’ego Cavilla, do roli Mrocznego Rycerza zaproszony został 25-letni Tyler Hoechling (“Teen Wolf”, “Lincoln Heights”, “7th Heaven”, “Road to Perdition”). Warner Bros. i Snyder szukając nowego odtwórcy roli Batmana stawiają takie same wymagania jak wcześniej przy okazji wyboru Cavilla. Wkrótce na przesłuchania mają podobno zostać zaproszeni bardziej znani aktorzy.

CosmicBookNews.com podał także opis potencjalnej fabuły wspólnego filmu z Batmanem i Supermanem:
“Kontynuacja ma się rozgrywać rok po wydarzeniach z “Man of Steel”. Świat cały czas musi się przyzwyczaić do obecności istot o boskich mocach, którym nie wszyscy ufają. Batman nie ufa Supermanowi. Superman nie ufa Batmanowi, co oznacza, że podczas ich pierwszego spotkania dojdzie do starcia. Oczywiście później zjednoczą siły w walce przeciwko wspólnym wrogom.

Nie jest jeszcze pewne w 100% których złoczyńców zobaczymy w filmie. Zdecydowanie Lex Luthor, który postrzegałby Supermana jako zagrożenie dla Ziemi, powinien odegrać w sequelu jakąś rolę. Niewykluczone również, że pojawi się Joker.”

W filmie ma nie zabraknąć także rożnych odniesień do innych superbohaterów takich jak Wonder Woman, Flash i Green Lantern. Natomiast planowany filmie o Justice League oparty miałby być na New 52 co może oznaczać, że zamiast Martian Manhuntera byłby Cyborg.

Wcześniej źródła CBN podały, że nowy Batman ma być oparty na serii gier “Arkham” i jak się ostatnio okazało rzeczywiście powstanie taki film, tylko, że będzie to produkcja animowana pt. “Batman: Arkham Assault”. Podobno Warner Bros. nie zdecydowało się na reset Batmana w świecie “Arkham”, gdyż bardziej zależało im by jak najszybciej w jednym filmie pokazać Batmana i Supermana.

Jeśli zaś chodzi o kandydatów do roli Batmana, to swoje zainteresowanie rolą Batmana wyraził ostatnio znany z serialu “Supernatural” Jensen Ackles.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

10 odpowiedzi na „Kto zagra Batmana – kandydat Tyler Hoechlin?

Premiera filmu "Joker" za
dni
3
1
6
godzin
1
6
minut
1
7
sekund
4
2
Kalendarium
Galeria
Titans Ep. 108 Titans Ep. 108 Titans Ep. 108 Titans -- Ep. 108 titans-season-1-ep-07-09 titans-season-1-ep-07-08