Forum
Już wkrótce
 • Batman – Wojna Żartów z Zagadkami, tom 4 - 21 Lis 2018,
 • Punkt Krytyczny (WKKDC) - 28 Lis 2018,
 • "Młodzi Tytani Akcja! Film" - 28 Lis 2018,
 • "Młodzi Tytani: Akcja. Back to School" - 28 Lis 2018,

sb_logo_2015Jednym z najważniejszych wydarzeń zakończonego Comic-Conu w San Diego była zapowiedź realizacji wspólnego filmu z Batman i Supermanem. Teraz wszyscy możemy się przekonać jak wyglądała ta zapowiedź i jaka była reakcja fanów.

Z innych informacji warto odnotować fakt, że z wielu zarejestrowanych przez Warner Bros. domen są m.in.:
SupermanVsBatman.com i BatmanVsSuperman.com ale także BatmanVsSupermanMovie.com. Czyżby nowy film z Batmanem miałby być zatytułowany “Batman Vs Superman”?

Bardziej niż wybór tytułu dla wspólnego filmu z Batmanem i Supermanem, fanów Mrocznego Rycerza na pewno zastanawia kto wcieli się w rolę bohatera Gotham City. Jak zawsze przy takich okazjach różni aktorzy za pomocą mediów społecznościowych wyrażają swoje zainteresowanie daną rolą. W przypadku roli Batmana takie zainteresowanie wyraził już Liam McIntyre (“Spartacus: War Of The Damned”). Wkrótce zapewne pojawią się kolejne tego typu “kandydatury”, a kto według was powinien zagrać Batmana?

Źródła: SHH, ComicBook.com, CBM

PRZECZYTAJ TAKŻE:

7 odpowiedzi na „Tak publiczność zareagowała na zapowiedź filmu Batman/Superman

 • Ras pisze:

  Ten Liam przy Cavillu wyglada jak ciota (juz predzej powinno byc odwrotnie), dziekuje za takiego Batmana.

 • BaTom pisze:

  Beznadziejnie wybrali komiks którym mają się inspirować tworząc film o Batmanie i Supermanie, ponieważ TDKR Millera NIE jest komiksem o tej dwójce, tam eS jest sługusem prezydenta którego rola ogranicza się do ostrzegania Batka i dostaniu wpier**** na koniec. To dobry, wspaniały komiks ale o Mrocznym Rycerzu. Jeśli film ma być dobry to nie mogą się opierać na komiksie który nie skupiał się na relacjach i współpracy tego teamu.

 • MatiZ815 pisze:

  Ale komiks jest tylko inspiracją, a nie bazą dla fabuły.

 • GGAGG pisze:

  A ja szczerze nie mam pojęcia co do aktora…. Christian Bale postawił poprzeczkę bardzo wysoko i wydaje mi się, że jaki by ten aktor nie był, będę potrzebował trochę czasu do przyzwyczajenia się do niego.

 • Riddler? pisze:

  Ciężko stwierdzić kto by pasował do roli ,ponieważ nie wiadomo nawet w jakich latach kariery Batmana będzie dział się ten film . Czy będzie to produkcja o doświadczonym Nietoperzu ,czy może o pierwszym spotkaniu zaczynających swoje kariery herosach. Dla mnie ktoś z tej czwórki: Benedict Cumberbatch , Eric Bana , Clive Owen , Josh Hartnett

 • Ras pisze:

  Zaden z tych co wymieniles, wszyscy poza Owenem to w ogole mogli by Wally Westa zagrac predzej. Za wascy sa, a patrzac na ich twarze, to ostatni o kim bym pomyslal, kogo moga przypominac to Bruce Wayne. Te propozycje to chyba prowokacja 😆

 • Alisssia pisze:

  Mnie najbardziej zastanawia, jak zareagują fani Supermana. Ponieważ szczerze mam już dość wywyższania Supermana nad Batmanem

Premiera filmu "Joker" za
dni
3
1
6
godzin
1
6
minut
4
1
sekund
4
4
Kalendarium
Galeria
Titans Ep. 108 Titans Ep. 108 Titans Ep. 108 Titans -- Ep. 108 titans-season-1-ep-07-09 titans-season-1-ep-07-08