Czy miasto bankrut „zagra” Gotham City?

|

autor:

|

kategorie: ,

DetroitPo ogłoszeniu, że to Ben Affleck zagra Batmana, pojawiły się kolejne doniesienia na temat produkcji kontynuacji „Man of Steel”. Według źródeł Latino Review twórcy filmu lokalizacji do zdjęć szukają w Detroit, które niedawno ogłosiło bankructwo. Motor City miałoby za pewne „zagrać” Gotham City.

Jednak to nie jedyna lokalizacja. Zdjęcia do filmu mają też powstać w Maroku. Według teorii El Mayimbe na pustyni firma Wayne’a albo Luthora miałaby odnaleźć radioaktywny meteoryt zwany kryptonit.

W ostatnim czasie stan Michigan, w którym znajduje się Detroit, korzystnymi ulgami podatkowymi przyciąga wiele ekip filmowych, obecnie kręcony jest tam „Transformers 4”. W Maroku Warner Bros. realizowało zdjęcia do wielu swoich produkcji w tym m.in. „Body of Lies”, „Sex and the City 2” oraz „Incepcji” Christophera Nolana.

Źródło: Latino Review



dni
8
0
3
godzin
2
3
minut
1
5
sekund
3
7

Forum

Update



Już wkrótce

  • "Batman: Dziesięć Nocy Bestii" (WKDCBiZ) – 30 lipca 2025
  • "Batman/Superman World’s Finest: Sprawa Metamorpho. Tom 3" – 30 lipca 2025
  • "Injustice. Punkt zerowy" – 30 lipca 2025
  • "Batman. Przygody rodziny Wayne’ów. Tom 3" – 13 sierpnia 2025
  • "Liga Sprawiedliwości kontra Legion Samobójców" (WKDCBiZ) – 13 sierpnia 2025

Kalendarium

  • 101 lat(a) temu urodził się Pat Hingle, aktor znany z roli komisarza Gordona w filmach o Batmanie z lat 1989-1997
  • 80 lat(a) temu urodził się George Dzundza, aktor użyczający głosu Scarface’owi w serialach animowanych Batman TAS i The New Batman Adventures
  • 22 lat(a) temu odbyła się premiera serialu animowanego Teen Titans
  • 20 lat(a) temu zmarł Jim Aparo, rysownik komiksów o Batmanie m.in. Batman: A Death in the Family