Hans ZimmerKompozytor Hans Zimmer, który odpowiadał za ścieżkę dźwiękową do “Batmanów” Nolana i do “Man of Steel”, został zapytany na premierze filmu “Rush”, czy skomponuje też muzykę do “Batman/Superman”.

“To naprawdę jest dla mnie bardzo skomplikowane. Wszyscy się zgodziliśmy, ‘Dobra, kończymy z Batmanem.’, a teraz jest to jakby zakradanie się z powrotem. Muszę to przemyśleć. Mogę dać wam nowego Batmana, jeśli to zrobię.”

O wyborze Bena Afflecka do roli Batmana:
“Sądzę, że to naprawdę dobry wybór, ponieważ, po pierwsze to świetny filmowiec, jest mądry – nie zgodziłby się na to jeśli z góry skazywałby się na porażkę. Obecnie jest trochę starszy, a to jest to czego potrzebujemy. I ma odpowiedni podbródek.”

PRZECZYTAJ TAKŻE:

5 Responses to Czy Hans Zimmer napisze muzykę do “Batman/Superman” i co sądzi o Afflecku?

 • Adrian pisze:

  Oby ktoś inny napisał muzykę do nowego Batka.. Dajmy innym szansę 🙂

 • ff pisze:

  No niestety-może to zwykła nostalgia, ale jako człowiek który pierwszy kontakt z Batmanem zawdzięcza animacji TAS dla mnie zawsze motywew przewodnim do Batmana będzie muzyka D. Elfmana (która oczywiście wcześniej pojawiła się też w filmach Burtona, ale ja byłem wtedy jeszcze za mały na te filmy;)) i wg mnie powinna być dla Batmana czymś tak nieodłącznym jak główny motyw muzyczny w Bondach, czy marsz imperialny w Gwiezdnych Wojnach. Po prostu jak dla mnie nikt nie skomponował do tej pory bardziej charakterystycznego, porywającego i jednoznacznie kojarzącego się z Batmanem utworu niż Elfman.

 • MatiZ815 pisze:

  Oby nie wracali do starych motywów muzycznych. Też wychowałem się na Elfmanie i Williamsie, ale Zimmer robi fantastyczną robotę, która moim zdaniem nie ustępuje poprzednikom. Oby zrobił muzykę do MoS2.

 • Adrian pisze:

  On już zrobił muzykę w Trylogii…lepiej żeby ktoś inny się tym zajął skoro to ma byc nowa opowieść

 • Ulysses pisze:

  Zimmer ma się teraz zająć Interstellar. Proszę go wszędzie nie wpie*dalać!

The Batman już za:
dni
4
8
2
godzin
1
6
minut
3
1
sekund
3
1
Kalendarium
Galeria
tbm_img_1986_1280px tbm_img_1985_1280px tbm_img_1983_1280px tbm_img_1981_1280px tbm_img_1971_1280px ezbs9bgvcaevx4