David S. GoyerDavid S. Goyer w rozmowie z Associated Press zdradził jak przebiega praca nad wspólnym filmem z udziałem Batmana i Supermana, jak się okazuje są one bardziej zaawansowane niż wszyscy przypuszczają.

“Jedną z zabawnych rzeczy jest dla nas to że prace są bardziej zaawansowane niż przypuszczają fani. Z punktu widzenia fana, jesteś o tym świadomy podczas pracy nad takim rzeczami, ale nie możesz dać się sparaliżować. Pod koniec dnia i tak musisz coś stworzyć. Jeśli spróbujesz i pomyślisz ‘Co spodobałoby się fanom’ wtedy przestajesz być kreatywny. To coś w stylu, gdzie to się zakończy? Musisz napisać historię, którą chcesz napisać i mieć nadzieje, że ludzie będą chcieli ją obejrzeć.”

Goyer został jeszcze zapytany kto wygrałby starcie Batman kontra Superman.
“Większość fanów komiksów odpowiedziałoby Batman, gdyż jest niesamowitym strategiem. A przecież to nie ma żadnego sensu. Jeśli Superman pstryknąłby tylko palcem Batman byłby załatwiony.”

Źródło: comicbooktherapy.com

PRZECZYTAJ TAKŻE:

5 Responses to Prace nad “Batman/Superman” bardziej zaawansowane niż przypuszczano

 • deadpool pisze:

  Goyer… to jest dopiero sprytny scenarzysta… tak genialne zwroty akcji wymyślił w tdkr i mos… tylko liczę na to, że Affleck będie miał duży wpływ na scenariusz…

  Bo już widzę jak kreatywny będzie Goyer… jeśli tak jak w MOS, to idę na marvela.. oni nie kombinują jak koń pod górkę, albo na filmy animowane dc, większość ich animacji jest genialna.

 • Grifter pisze:

  @deadpool
  A widzisz to mnie właśnie bardzo dziwi. Jak to jest że dc rządzi w animacji a ma tak kiepskie universum filmowe, a marvel zupełnie na odwrót? Nie twierdzę że dc ma kiepskie filmy (jak dla mnie MOS jest genialny :), ale universum to żadne.

 • MorriS pisze:

  Bedzie dobrze WIERZE w to tak jak ze moj brat o dwa lata starszy ode mnie lubi SUPERMANA a ja jak zawsze tylko BATMANA :mrgreen:

 • Mr. ?? pisze:

  Ja tam też nie widzę powodów na walkę Supermana z Batmanem.
  Co do Marvela, to Iron Man 3 pokazał jak to nieudolnie potrafi kombinować, z Mandarina zrobili głupiego zapijaczonego aktora a ze Starka idiotę :).

 • asd pisze:

  Yyyy, nie rozumiem o co chodzi. Ale to news autora Q – więc znając życie gość nawet przetłumaczyć nie potrafi newsa.

The Batman już za:
dni
4
8
2
godzin
1
5
minut
1
5
sekund
0
2
Kalendarium
Galeria
tbm_img_1986_1280px tbm_img_1985_1280px tbm_img_1983_1280px tbm_img_1981_1280px tbm_img_1971_1280px ezbs9bgvcaevx4