Do grona osób, których dziennikarze poprosili o komentarz odnośnie wyboru Bena Afflecka na nowego Batmana, dołączył podczas Toronto Film Festival Tom Welling. Odtwórca roli który przez 10 lat wcielał się w Clarka Kenta w serialu “Smallville”.

To świetne. To niezwykły aktor i wspaniały reżyser i życzę mu wszystkiego najlepszego. Trudno jest coś krytykować nim to w ogóle powstanie. Wiem, że będą się starać zrobić najlepszy film jak to tylko możliwe.

Źródło: Eonline

PRZECZYTAJ TAKŻE:

4 odpowiedzi na „Tom Welling o Benie Afflecku w roli Batmana

 • Air Jordan pisze:

  Rozumiem czemu dajecie te newsy, nabijają oglądalność. No i nikt nie karze mi tego clickać, ale jak zobaczę jeszcze jeden news z cyklu “co znajomy brata Justina Biebera sądzi o wyborze Bena Afflecka na Batmana?” to się chyba zespawiuję. Czy naprawdę kogoś to obchodzi? Pytanie oczywiście kieruję do użytkowników, nie do autorów bo tych niejako rozumiem.

 • Kris pisze:

  Zastanówmy się przez chwilę nad jedną rzeczą, a mianowicie o czym mają mówić i co komentować w świecie kina jak nie o jednej z największych ról kina wysokobudżetowego. Teka specyfika i nie ma nad tym co lamentować… w świecie piłki nożnej wszscy komentują i jeszczę będa przez jakiś czas największe transfery głównie Bale’a, Neymara czy Ozila. Każde wielkie wydarzenie a obsadzenie Batmana takim na pewno jest musi zostać przez wszystkich b szeroko skomentowane. Czy chcesz to czytać czy też nie to tylko od Ciebie zależy ; )

 • Air Jordan pisze:

  No i napisałem o tym, że to rozumiem. To jest wielki news, taki rynek. Rozumiem też te osoby, które udzielają odpowiedzi, bo im te pytania są zadawane. Swoje “żale” kierowałem w stronę osób, które właśnie takie wiadomości czytają i nabijają wejścia (zdaję sobie sprawę, że ja też to robię w tej chwili, ale to jest pierwszy raz, bo nie mogłem już wytrzymać). Czemu to kogokolwiek obchodzi co Tom Welling sądzi o wyborze Afflecka? Co on ma do tej decyzji, jaką wartościową informacją może się podzielić? Załamuje mnie to, ze niektórzy ludzie aż tak nie potrafią sami dojść do własnych przemyśleń i muszą czekać na to co powiedzą “gwiazdy” czy też w tym wypadku trzeci garnitur celebrytów.

  Nie wiem, może ja jestem jakiś nienormalny, ale jak dowiedziałem się o wyborze Afflecka to chciałem coś usłyszeć od niego, Snydera i Goyera. To by było wszystko. To tak samo jak słyszę o zamachach w Syrii to nie chcę wiedzieć co na ten temat sądzi 50 Cent.

 • 50 Cent pisze:

  Problem nigga?

Premiera filmu "Joker" za
dni
1
0
7
godzin
0
5
minut
2
1
sekund
2
9
Kalendarium
Sonda

Jak oceniasz wybór Roberta Pattinsona do roli Batmana?

Zobacz wyniki

Galeria
d9to9_tvuaamker d9n1ibjwkaafyvt d9n-l34wsaa5ztc 65129727 batman-hush-pub-13 pennyworth-poster-01