Forum
Już wkrótce
  • Young Justice: Ich własna liga (WKKDC) - 27 Gru 2017,
  • "Batman Begins" 4K - 17 Sty 2018,
  • "The Dark Knight" 4K - 17 Sty 2018,
  • "The Dark Knight Rises" 4K - 17 Sty 2018,

Wonder WomanNie wiele jest oficjalnych informacji na temat “Batman vs. Superman” dlatego nie brakuje też licznych plotek. Według jednej z nich u boku najważniejszych bohaterów DC Comics miałaby się pojawić także Wonder Woman. Greg Silverman z Warner Bros. odniósł się ostatnio do tych spekulacji. Nie zaprzeczył, ani też nie potwierdził tych doniesień. Sam uważa, Wonder Woman za wspaniałą postać, która ma potencjał by odnieść kasowy sukces.

“Traktujemy to bardzo poważnie i staramy się wypracować plan, który uszanuje te postacie i wykorzysta historię najlepiej jak to tylko możliwe. Wszystko o czym się spekuluje, to są rzeczy o których myślimy.”

Silverman odniósł się również do castingu Bena Afflecka do roli Batmana.

“Decydując się na ten wybór mieliśmy więcej informacji niż widzowie. Wiedzieliśmy jakie będzie podejście do tego filmu, jak zostaną przedstawieni bohaterowie. Nie podejmowaliśmy tej decyzji w ślepo. Myśleliśmy o wszystkim – o zupełnie nieznanych osobach, o tych z ugruntowana pozycją. Ben jest idealny do tej roli.”

Nie zdradzając szczegółów na temat interakcji Batmana z Superman, Silverman obiecuje, że będzie to fantastyczna historia.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

W KINACH OD
17 LISTOPADA
Kalendarium
Sonda

Najlepszy plakat z "Justice League" (specjalne)

Galeria
hawk_dove dqfooihvwaavc9q liga-da-justica-6 liga-da-justica-42 liga-da-justica-39 liga-da-justica-38