Forum
Już wkrótce
 • Gotham 4x15 - 22 Mar 2018,
 • Gotham 4x16 - 29 Mar 2018,
 • "Liga Sprawiedliwości" (DVD/BD/4K) - 04 Kwi 2018,
 • Gotham 4x17 - 05 Kwi 2018,

Batman w "Batman: Arkham Orgins"Z okazji premiery “Batman: Arkham Origins”, nasz serwis ma dla swoich czytelników konkurs, w którym do wygrania jest zestaw gadżetów związanych z najnowszą produkcją studia Warner Bros. Montreal. Aby mieć szansę na zwycięstwo, należy odpowiedzieć poprawnie na pytania z przygotowanego zestawu.

Zestaw gadżetów "Batman: Arkham Origins"
Na zwycięzcę czeka powyższy zestaw gadżetów – maska przestępcy znanego pod pseudonimem Black Mask, talia kart we wzór postaci z “Batman: Arkham Origins” oraz brelok z maską Batmana. A oto i zestaw pytań, na które należy udzielić prawidłowych odpowiedzi:

1. Wymień wszystkie gry z serii Arkham (włącznie z pobocznymi).
2. W której z gier z serii Arkham i na jakie konsole można było zagrać Jokerem w mapach wyzwań?
3. W którym komiksie po raz pierwszy pojawił się Black Mask?
4. Twórcy „Batman: Arkham Origins” jako źródło inspiracji dla historii do swojej gry podają komiks „Batman: Year One” oraz pewną serie komiksową, która rozpoczęła się pod koniec lat osiemdziesiątych. Jaka to seria?
5. Troy Baker wcielający się w rolę Jokera w „Batman: Arkham Origins” udzielił swojego głosu wcześniej w serii Arkham kilku innym postaciom. Jacy byli to bohaterowie i w której części wystąpili?
6. Podaj imię i nazwisko kompozytora muzyki „Batman: Arkham Origins” oraz wymień dowolny tytuł animacji związanej z Batmanem, do której ten autor również skomponował ścieżkę dźwiękową.
7. W którym roku rozpoczęły się pracę nad „Batman: Arkham Origins”?
8. Podaj listę wszystkich postaci z serii gier Arkham, którym głosu użyczył Kevin Conroy.
9. Która gra z serii Arkham i za jakie osiągnięcie została wpisana do Księgi Rekord Guinnessa?
10. Jak nazywał się komiks przedstawiający wydarzenia toczące się przed grą „Batman: Arkham Asylum”? Kto wykonał w nim ilustracje i co łączyło autora z produkcją tego tytułu?

Zgłoszenia, wraz z imieniem, nazwiskiem oraz danymi pocztowymi przesyłajcie na mail konkurs@batcave.com.pl w tytule wpisując “Konkurs – Arkham Origins”.

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 5 listopada włącznie. Powodzenia!

Sponsorem nagród jest Cenega Polska, wydawca gry “Batman: Arkham Origins”.

Poprzez wysłanie swojego zgłoszenia i podanie danych osobowych uczestnik wyraża zgodę na ich przetwarzanie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101 poz. 926 z późn. zm.).

PRZECZYTAJ TAKŻE:

9 odpowiedzi na „Konkurs – gadżety z “Batman: Arkham Origins”

 • ejokerro pisze:
 • Czytelnik pisze:

  Parę pierdół i 10 pytań. Wiem – nie podoba mi się, nie muszę brać udziału, ale miejcie jakieś wyczucie. Można było dać jakieś kreatywne zadanie, a nie oklepany konkurs wiedzy.

 • kelen pisze:

  Przy kreatywnych zadaniach z kolei trafiają się komentarze w drugą stronę, Czytelniku. Dlatego raz jest tak, a przy innej okazji inaczej. Żeby każdy mógł być zadowolony i mógł ponarzekać na to, że albo musi odpowiadać na pytania, albo że nie potrafi rysować/sklejać/pisać/lepić/cokolwiek 😉

 • arti682 pisze:

  Każdemu się nie dogodzi.Jedni wolą odpowiadać na pytania inni wolą wykonać jakieś rękodzieło.
  Poza tym mogło wcale nie być konkursu ,a tak ktoś się ucieszy.

 • Alla pisze:

  Za ciężkie pytania. Powinny być trzy w miarę proste pytania i tyle, tak jak przy tego typu konkursach…

 • Red pisze:

  Serio? Proste powinny być? Bez sensu. Dowalać najtrudniejsze jakie umiecie znaleźć! Co to za sztuka odpowiedzieć na wszystko bez wysiłku, a potem chłopaki muszą losować co jest niesprawiedliwe. A tak odpowie może nawet tylko 1 osoba i wszystko jasne.

 • Alla pisze:

  To jest konkurs dla użytkowników, a nie sprawdzian wiedzy dla fanatyków. Nie znam innej strony która by robiła takie konkursy jak wasze, wszystkie inne dają proste, przystępne pytania by większość mogła wziąć udział.

 • Metzgher pisze:

  Popieram to co napisał Red. Zbyt proste pytania oznaczają loterię, a jeśli się takowe lubi to można zagrać w lotto albo kupić sobie zdrapkę. Pytania może do prostych nie należały, ale nie były też zabójczo trudne, nie przesadzajmy. Mnie to o tyle sprawiło przyjemność , że dowiedziałem się kilku ciekawych rzeczy.

 • Poza tym nie oszukujmy się – nawet jeśli pytania są trudne, to w erze Internetu, znalezienie odpowiedzi to kwestia kilku kliknięć.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

NA DVD, BLU-RAY i 4K OD
4 KWIETNIA
Kalendarium
Sonda

Którą polską wersję językową "Justice League" na DVD/Blu-ray/4K preferujesz?

Zobacz wyniki

Galeria
gotham-417_011 gotham-417_010 gotham-417_009 gotham-417_008 gotham-417_007 gotham-417_006